Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Csak nekem tűnik úgy hogy a...

Csak nekem tűnik úgy hogy a hardverapro.hu már nem a régi önmaga?

Figyelt kérdés
Pl 2012-ben még nagyon jó volt a közösség meg maga az oldal működése, mostanság meg toxikus az egész, jóval több az átverős hirdetés, az emberek már nem olyan segítőkészek egymással szemben, fórumokon hamarabb esnek a másik torkának ha valaki valamit nem ért, a újonnan regisztráltakat lenézik és még sorolhatnám.

2023. szept. 4. 05:10
 1/6 A kérdező kommentje:
a újonnan regisztráltakat*
2023. szept. 4. 05:11
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Vannak nagyon rendes régi motorosok ott. Meg vannak az esetleges értetlenséget durvábban le reagálók is. Ez sajnos ilyen (szerintem ez régen is így volt). Trollból meg mindenhol van dögivel.

Aprón vannak madarakra váró hirdetők, minimális jártasság nem árt. De véleményem szerint messze jobb mint a marketplace, legalábbis informatikai cuccokat inkább aprón adok-veszek.

2023. szept. 4. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
19%
Nem.mostszimplán csak óriési pangés van. Nyér miatt. De lasssn beindulnak a dolgok, ha végre hidegebb lesz.
2023. szept. 4. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nem érzem így (12 éve vagyok fent)
2023. szept. 4. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sokan otthagyták, a sok csaló miatt. Ja de ahhoz volt eszük, hogy a jelentsd a csalókat topicot lezárják, hogy még véletlen se legyen esélye annak, hogy az ember abban a tokpikban rákeressen valaki nevére biztos ami biztos alapon.
2023. szept. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Az általános feszültségemelkedés és frusztráció miatt ami a való életben is zajlik minden nagyobb digitális hely így végzi. Amelyik tagok bírják egy ideig azok is a felszín alatt degradálódnak és elkezdenek egyre többet trollkodni, mert feszültséget vezet le nekik. Ezért nem tudsz már ott sehol normálisan beszélni, mert valaki leokoskodik és leugat, de persze a moderáció meg aktív így még csak elküldeni sem tudod az anyjába a barmot, mert kiraknak.

Olyan sztorikat tudnék onnan mesélni, hogy oldalak lennének vele tele, 15 éve használom, de utóbbi években már csak havi egyszer megyek fel ha valamiért nagyon muszáj.

Legutóbbi friss kedvencem az a gyökér akinek nem tetszett a véleményem és ahelyett prémiumtagként használta volna a rejtés funkciót inkább benyögte ő feltakarítja a szemetet, nem szőnyeg alá söpri. Áh, kicsit sem ömlik belőle a felsőbbrendűségi komplexus, hogy perforálódna ki a vakbele. A másik idióta meg benyögte, hogy ő nem a kezével keresi a pénzét inkább az eszével ezért hív minden apró munkára szakmunkást inkább. Mondja ezt egy olyan tag, hogy az eszével dolgozik aki egy évvel korábban megfenyegetett hogy szétbssza a pofámat és a fogaimat a földről fogom összeszedni. Ott is valami jelentéktelen dolgon nem értettünk egyet és ez volt rá rögtön a reakció. Nyilván ha elküldöm az anyjába ki vagyok tiltva, őneki meg csak törölték a kommentjét semmi büntetés. Nem akarnak tagokat kidobálni az nagyon látszik, mert gondolom egyre kevesebb a bevételük és kell a kattintás.

Az itcafét ne is emlegessük, az a harangi gyerek amilyen cikkeket ír, minden második alatt el van küldve az anyjába mert a fele nem is igaz a cikkeknek csak bukvár és nem érdekel senkit, leszarja a ph vezetősége ami megy az egész oldalon.

Nagyjából ilyen lett az egykoron minőségi lapcsalád.

jan. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!