Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A pendrive-hoz való hozzáférés...

A pendrive-hoz való hozzáférés megtagadva… Hogyan lehet feloldani?

Figyelt kérdés
Ezt írja a rufus.

2023. szept. 5. 21:23
 1/9 anonim ***** válasza:
61%
Indítsd a programot rendszergazdaként
2023. szept. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Minek a rufus? Használd a sima filekezelőt vagy valamelyik commandert. Ha ezek sem működnek akkor már gond van.
2023. szept. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább meghalt a pendrive.
2023. szept. 6. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Másik gépen?
2023. szept. 6. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
#3 igen attól tartok ez a baj. Tegnap formáztam a pendrive-ot egy linuxos laptopon és formázás közben valami hibát írt, majd megszakadt a formázás és már nem is érzékelte a pendrive-ot. Utána kihúztam a linuxos laptopból és egy windows 8.1-es laptopon többször is formáztam, de a rufus nem enged rá írni. Olvastam hogy ez valami zárolás is lehet, de attól tartok hogy meghalt a pendrive ://
2023. szept. 6. 13:16
 6/9 anonim ***** válasza:
MiniTool Technician verzióval nézz rá a penre, nincs-e rajta több part. Mindent törölj, és ntfs-re formázd...ha lehetséges.
2023. szept. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#6: az USD $ 699, ez ennyit sokunknak nem ér, főleg hogy van ingyenes alternatív program erre. Te meg gondolom loptad. :(
2023. szept. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Figyelj ide didádú...
2023. szept. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Tegnap kipróbáltam Ventoy-al működik, de a rufus még mindig nem jó :D
2023. szept. 7. 10:11

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!