Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hol lehet ilyet találni?...

Hol lehet ilyet találni? Próbáltam rákeresni a neten, de nem találtam.

Figyelt kérdés

Láttam egy gamer 16 "-os laptopot. Állítólag Apple, de nem alma világított a hátulján, hanem valami sárkány, vagy szamurály -csak oldalról láttam.

Egy dokkolón volt, ami kb. 20-30 fokban megdöntöte a gépet, s azon is egy csomó csatlakozó. Egyáltalán mit tartalmazhat egy ilyen nagy dokkoló?


-Korábban volt egy gépem dokkolóval, abban volt a dvd-lejátszó, s amin volt egy csatlakozó sáv, ami bement a laptop aljába.



2023. szept. 8. 13:12
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
28%

2015 óta nincs világítós logo az Apple laptopjain.

Sárkányt meg az tesz fel aki akar. Ma már mindenféle kiegészítőt lehet kapni. Sárkányt, meg dokkolót is.

Úgyhogy amit leírtál abból nem lehet megmondani hogy mit láttál. Hol láttad? Videóban? Tudod linkelni?


"szamurály" áááá! szamuráj!!

2023. szept. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:

Vendégek voltak nálunk, s állítólag minden eszközük Apple. S max. 1-2 éves eszközök.

Látszólag belülről világított, nem külsö eszköz volt rajta.

Szamuráj. Bocsi.

2023. szept. 8. 13:49
 3/28 A kérdező kommentje:
Amit láttam: egy vékony laptop, egy nagy dög dokkolón, bluetooth gamer egérrel. A srác egész nap azzal játszott World of Warcraft-ot, és nem kért tőlem wifi kódot...
2023. szept. 8. 13:54
 4/28 anonim ***** válasza:
56%

[link]

nem így nézett ki?

2023. szept. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:

Sárkányok, szamuráj, gamer laptop.

Ebből nekem az MSI Katana ugrik valamiért be 😉

Az, hogy melyik modell az passz, de itt láttam sárkányt és szamurájt.


[link]

2023. szept. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

#4


Nem.

Az ábra sokkal bonyolultabb volt, fehér, oldalról nem tudtam jól kivenni, nem volt rajta vonal.

2023. szept. 8. 14:12
 7/28 anonim ***** válasza:

Nah ezen világít a sárkány.

[link]

2.000.000-ért mondjuk világítson is! 😃

2023. szept. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Én az M2 Max-ra gondoltam, csak a hátúlján az ábra, meg a dokkoló zavart meg.
2023. szept. 8. 14:23
 9/28 anonim ***** válasza:
61%
Nem hiszem, hogy Mac volt, mégpedig azért mert gamer nem vesz Mac-et. Hacsak nem igazi Apple őrült. A PC-re írt vagy portolt játékok 100%-a Windows kompatibilis, Mac-re nem portolnak mindent, finoman szólva. Akkor vagy wint rak rá vagy emulátorozik. Értelme nincs a Macbooknak egy gamer laptoppal szemben, ha csak a játék a cél.
2023. szept. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
61%
Ja és ezt ne Apple gyűlöletnek vedd, semmi bajom vele. Volt és van Apple cucc itthon. De gamelni nem kellene.
2023. szept. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!