Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Windows XP telepítő nem...

Windows XP telepítő nem települ egy gépre sem. Miért?

Figyelt kérdés

Retro gépet szeretnék építeni, viszont nem tud települni a windows. Három alaplapot próbáltam, mindegyik támogatja az XP-t. Ramot cserélgettem, vga-t, hdd-t, de semmi. Cd írót is kicseréltem, több telepítő cd-vel próbálkoztam, de ugyanúgy megáll a telepítés. Hdd formázás után, mikor elkezd fájlokat másolni, mindig ott akad meg és kiírja hogy xy fájlt nem lehet másolni, vagy valami hasonló.

Én ilyennel még nem találkoztam, hogy különböző konfigokra ugyanúgy nem megy fel a windows...



2023. szept. 20. 17:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Sérült a telepítő.
2023. szept. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 P.O.C. ***** válasza:
83%

Akkor a telepítőd sz*r. Hibába van róla több másolatod hogy mind ugyan az.

Ne buherált Pistike edisön Windows XP telepítőt használj, hanem eredetit MSDN forrásból származót. Ha a gép hardveresen OK, akkor nem lehet vele gond.

2023. szept. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hivatalos telepítőm van, és próbáltam egy régebbi HP gépen is, közvetlen ezek után. Arra hiba nélkül fel ment
2023. szept. 20. 18:02
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Rossz a telepítőd. A hivatalos ugyanúgy lehet hibás, mint a buherált. Legyen ez tanulópénz, és tölts le nCore-ról egy másik telepítőt!
2023. szept. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer lemásoltam egy másik lemezre, szintén hivatalos volt. Arról települt. (vagy tisztítsd meg a lemezt)
2023. szept. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 gábor69 ***** válasza:
Az Esc gombot megnyomva átlépheted a hibás fájlt . Aztán ha kész a telepítés , Sp3-mal frissítsd .
2023. szept. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!