Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » AMD illesztőprogram idő...

AMD illesztőprogram idő túllépés ?

Figyelt kérdés

Bármilyen játékkal játszok valamelyik rögtön lefagy/kilép valamelyik meg kb 10 perc játék után.

Először ez a hiba ablak jön elő.

ERR_GFX_D3D_INIT

Failed initialization.Please reboot and restart the game...

Alatta meg megnyílik az amd programhiba jelrntő eszköz.

Az AMD szoftver érzékelte hogy illesztőprogram-időtúllépés voltát ön rendszerén.

Hogyan lehetne ezt megoldani szinte az összes játéknál előjön ? Most vettem a gépet eddig nem volt még AMD kártyával dolgom.


A gép:


Windows 10 Home 64 bit ( minden redszerfrissitést telepítettem )

CPU: Intel core i5 7500 3,8 GHZ

RAM: 16 GB Kingston 2666 MHz DDR4

Alaplap: MSI H110M-Pro VD

Videó kártya: Sapphire Radeon RX 590 8GB Nitro+ GDDR5 RGB OC

Táp: Kolink Core 500W Active PFC+ 80+ Bronz

SSD: Kingston 250 GB Sata 3

HDD: Toshiba 500 GB Sata 3


Kösz a segítséget !



2023. szept. 21. 13:12
 1/8 anonim ***** válasza:

Írsz a hiba bejelentőre?

Szoktak megoldást javasolni, még működni is szokott.

Adrenalin is le lett frissítve?

2023. szept. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Írtam.

A legfrissebb adrenalin van rajta.

Még azt még elfelejtettem leírni hogy Windows telepítés után az eszköz kezelőben látja a kártyát de sárga felkiáltó jel van mellette míg egy ATI/AMD pixel clock patcher nevű programmal fel nem oldatom.

2023. szept. 21. 14:44
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem dual bios-os a kártya és valami bányász bios-t használsz véletlenül?

[link]


Ki kapcsolt állapotban szabad kapcsolni, ha nem megy a másikon újra ki és visszakapcsolod, bajt nem csinál.

2023. szept. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Azt hogy tudnám megnézni hogy bányász BIOS van e a kártyán ? És ha az van azt hogy tudnám gyárira vissza állítani ?
2023. szept. 21. 15:36
 5/8 anonim ***** válasza:

A verziószámot mondjuk GPU-Z vel megnézheted.

De legelösször a kapcsolót próbáld, általában rajta hagyják a rendest és az eggyik szokott bányász lenni. Nem biztos, hogy ez a baj, csak volt már olyan, hogy suvickolás közben át lett kapcsolva.

2023. szept. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Próbáltam,az sem jött be sajnos még a gyári biosát is rá flasheltem de nem jó.
2023. szept. 21. 21:54
 7/8 anonim ***** válasza:

a.) Haldoklik a kártya. Sajnos RX460-ammal is hasonló tünetek voltak, mielőtt végleg bedobta a törölközőt. Mondjuk nekem nem játékok közben, hanem az első feltűnő tünet az volt, hogy nem tért vissza alvó állapotból a gép (fast startup stb. ki volt kapcsolva), később sokszor nem kapcsolt ki a gép, hanem megakadt a kép a leállításnál, aztán talán kékhalált kapott később.


b.) Rossz overclock/undervolt stb.


Underclock-ot megpróbálhatod hátha segít

2023. szept. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Sikerült megoldani,ha valakinek ilyen problémája lenne az volt a baj hogy túl volt húzva a videó kártya órajele. Köszi az ötleteket mindenkinek.
2023. szept. 22. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!