Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a különbség az MSI MAG...

Mi a különbség az MSI MAG x670e Tomahawk és a Pro x670-p alaplapok közt?

Figyelt kérdés

Olvastam, hogy a MAG fel van készítve vízhűtésre. Ez azt jelenti, hogy csak azzal lehet használni? Mert én alapvetően léghűtést szeretnék használni.

Illetve szerintetek melyiket érdemes venni, főleg munkára, Photoshop és Lightroom használatára?


2023. szept. 26. 11:20
A kérdező szavazást indított:
Mag Tomahawk
Pro
3 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:

Átlagfelhasználó számára semmi különbség nincs köztük.

PS-hez és Lightroomhoz kb mindkettő felesleges.


Mondanám, hogy hadonlítsd össze az msi oldalán a kettőt, de ebben a kategóriában mindkettő tud kb mindent...

2023. szept. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mi lesz bele rakva, hogy ilyen lap kell? Önmagában erre a célra egy 60-70 ezres B650 lap is bőven elég.

Ha ezek közül választasz kb mindegy.

2023. szept. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Említett célokra még túlzás is mindkettő lap. Ha erős procit akarsz max a VRM-re érdemes figyelni, de AMD-k amúgy sem annyira allergiásak rá.
2023. szept. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A felhasználásodhoz bőven elegendő egy alap B650 lap, 50-60 ezres kategóriában akár az matx-ek között, ha elegendő bővítőhely van rajta számodra (normál atx méret drágább, az olyan 70-80). Ezek a programok főleg egymagos teljesítményt igényelnek, tehát egy 7600X a maximum, amit AMD fronton érdemes választanod.
2023. szept. 27. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm a válaszokat!

Azt hittem muszáj a 670-es lap. De végül beláttam, hogy elég lesz egy B650-es is.

2023. szept. 27. 11:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!