Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Elég ez a konfiguráció Fusion3...

Elég ez a konfiguráció Fusion360 tervező program használatára?

Figyelt kérdés

Szükségem van egy pc-re, hogy fusion360-ban tudjak vele 3d modellezni, viszont nem igazán vagyok otthon ebben a témában. Kinéztem egy mini pc-t (Beelink SER MAX 5800H) az alábbi specifikációkkal:

CPU: AMD Ryzen 7 5800H, 8 cores, 16 Threads Burst, 4,40GHz

Gpu: AMD Radeon Graphics, Cores:8

Storage: M.2 PCle 3.0 SSD 2280 , 500GB

Memory: DDR4, 2x16GB

OS: Windows 11

Szóval a kérdésem az lenne, hogy ezen a konfiguráción gond nélkül futna-e az Autodesk Fusion360 vagy ennél komolyabb számítógép fog kelleni?



2023. okt. 1. 21:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Tőled függ, hogy mit szeretnél csinálni, mennyire vagy benne, de a "Recommended specs for complex modeling and processing" résznél dedikált GPU-t szeretne, ami a fenti gépben nincs!


[link]

2023. okt. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A kérdés inkább az, hogy milyen projekteket készítenél benne, milyen részletességgel?


Nem rossz az ára se... amazon.de-ről 540 euróért idehozzák, magyar boltban nem találtam. Igazándiból nekem az 1TB verzió is kevésnek tűnik. 2TB SSD-k is jó áron vannak már (önmagukhoz képest), de olyan opció épp nem volt abban a random boltban, amit néztem.


Asztali géppel lehet jobban járnál amúgy. Ezek a laptop alapú mini gépek sajnos laptopos hűtést kapnak, így elég hamar túlmelegszenek konstans terhelés alatt.

2023. okt. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!