Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mennyit adnátok egy használt...

Mennyit adnátok egy használt Lenovo T490 Thinkpadért?

Figyelt kérdés

A munkahelyemen ezt a laptopot használom és most, hogy eltelt 2-3 év, eljött az ideje a cserének és lehetőségem van megvenni.

Régen ezeket a laptopokat egy huszasért adták, a hülyének is megérte, de most már úgy tudom többe kerülnek. Pontos összeget nem tudok, de elvileg kb 100as körül vannak.


Szerintetek megéri?

Teljesen jól működik, nem tapasztaltam hibát. KÉrdés, hogy mennyi van még benne.


2023. okt. 6. 09:10
 1/3 anonim ***** válasza:
A pontos konfiguráció nélkül nehéz eldönteni. Szerintem nézz rá a modellre néhány hirdető oldalon, akkor kapsz egy reális képet arról, mennyiért mennek most.
2023. okt. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Konfigot másold be ide
2023. okt. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
75%

Ugyanezt a T490-et láttam 130 körül 1 év garanciával. Úgyhogy ha 100, vagy az alatt megkapod, akkor megéri. Persze a konfiguráció nem mindegy.

Ezt találtam:

[link]

2023. okt. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!