Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a véleményetek erről...

Mi a véleményetek erről tabletről? STRONG Tab N101 10.1 64GB

Figyelt kérdés

[link]



Nem nagyon van róla leírás, tesztet sem, véleményeket sem találtam, ennek ellenére elég sok helyen kapható.


Win 10 fut rajta, mire lehet elég a teljesítménye? Gondolom böngészni lehet vele, de azt tudja egy androidos tablet is. Ezen felül mit tudhat? Például régebbi videojátékokat futtathat? Egy 10-12 éves játék elfut rajta?



2023. okt. 6. 23:39
 1/5 anonim ***** válasza:
68%

Ilyesmi processzor van benne:

[link]

egy ilyen processzorral szerelt compute stick tesztje:

[link]

vagy MiniPC-é:

https://www.youtube.com/watch?v=Z6w4WpQsKMs

egy másik tesztben:

[link]

a HP még laptopot is épített rá:

[link]

videót lejátszik, de 3D játékra nem igazán alkalmas, nincs benne 3D-gyorsító.

2023. okt. 7. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%

Konkretan ezt a tabletet nem ismerem, de nekem nagyon rossz tapasztalataim vannak Windows-os tabletekkel. Tul sokat vesznek fel a memoriabol, tul sok helyet foglalnak a tarhelybol, minden update utan fosnom kellett, hogy most mit fogok elveszteni az updateles miatt.

Viszont, ha van eleg memoriaja (8GB vagy tobb), akkor szerintem CSAK jatekra megfelel a maga kis 64 GB-jevel.

Tabletben vagy android, vagy apple (a google pixel brandrol is lebeszellek, bar az androidos, de nem valtak be nalam)

2023. okt. 7. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
68%
Ez a processzor (és valószínűleg maga a gép is) kb. 6-7 éves, persze gyenge, kb. fele ennyit érhet. Hasonló olcsón már régóta nincs, ez volt az Intel utolsó ilyen szériája. Én 2017 óta Windows-os tableteket használok, és semmi problémám a sebességgel és a memóriagazdálkodással, pedig az első, amit nagyon szerettem, és kb. 5 évig húzta, még ennél is gyengébb volt. Bár nincs olyan sok dedikált app, és a meglévőkkel sem mindig foglalkoznak, cserébe pl. használhatsz asztali böngészőt bármilyen kiegészítővel, és még amit akarsz. Erről a modellről azért lebeszélnélek, mint írtam, messze nem ér ennyit. Manapság (kb. 2017 óta) a Microsofton kívül ilyeneket sajnos már csak kínai cégek gyártanak, és nem sokat importálnak hivatalosan. Az utolsó kérdésre válaszolva "komolyabb" 3D játékok legfeljebb a legkisebb opciókkal, alacsony FPS-sel futhatnak. ha egyáltalán. Azok után is vadászni kell, amik támogatják az érintőkijelzőt, már ha ez a célod.
2023. okt. 7. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igazából egy játék miatt venném, ami a mai napig a kedvencem ez a Metin2. Ennek a játéknak van PVP és farmolós/szintlépős része is, valamint van kereskedős, tárgyfejlesztős, bányászat, horgászat része is. Arra gondoltam a nyugisabb részeket lehetne valami mobileszközről játszani, hogy ne kelljen a gép vagy laptop előtt ülni, mert nálam ez teszi ki a játék kb 80%-át.
2023. okt. 7. 15:22
 5/5 anonim ***** válasza:
Biztos jó erre, csak mint írtam, drága. Inkább itt nézz körül: [link]
2023. okt. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!