Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a "jele" annak, hogy...

Barbieee :") kérdése:

Mi a "jele" annak, hogy meghibásodott a tápegységem?

Figyelt kérdés
2010. okt. 18. 15:50
 1/5 anonim ***** válasza:
nem zúg fel a gép, nem indulnak el a ventik ha bekapcsolod a gépet
2010. okt. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
mert az én monitorom folyton kikapcsol.írja hogy "going to sleep"...csak úgy kapcsol vissza,ha újraindítom a gépet :/.és azt hallottam lhet tápegység hibája van a gépemnek..
2010. okt. 18. 16:33
 3/5 anonim ***** válasza:
videókártya. nerm kap jelet a monitor, így nem kapcsol be. AZ meg nagyon nagyon rég volt, hogy a tápról ment a monitor, külön ága van annak, nincs köze a táphoz. Közvetetten lehet gond a táp, táp meghal->videókari meghal miatta->nem ad jelet a monitornak->monitor nem kapcsol be, csak villog!
2010. okt. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ilyen újrainditás után jön kép dolog nálam is előfordult egy időszakban.Szóval nem felétlenül van hardveres hiba a dologban, mivel nálam megoldódott és minden a régi a gépben.Amúgy ha a táp haldoklik, akkor vagy el sem indul, vagy rejtélyes újraindulások történnek.Esetleg sípolhat is egy szűrő tekercs.Ha meg olyan a video kártyád, amire kell egy külön tápcsatit is nyomni, akkor op. rendszer alatt figyelmeztet ha nem kap áramot és vissza vált csökkentett üzemre.
2010. okt. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Tényleg a videokártyám volt a bibis :DD

ma hoztam haza a szervízbőől(tegnap vittem:P).tökéletes.szegény régi videokártyám kicsit volt ko.:d

4000 ft-al megusztam :D

köszönöm a segitségeket :]

2010. okt. 19. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!