Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Bekapcsolom a gépet, nem...

Szebivagyok kérdése:

Bekapcsolom a gépet, nem világít a billentyűzet és egér, valamint a monitoron sincs kép, nincs jel. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

Eddig minden jó volt, játszodtam és egyszer csak elment a hang és a monitor ilyen halvány rózsaszínbe világitott, újra indítottam a gépet, jó lett minden 2-3 perc múlva újra elment a kép/hang stb, de a kép más színben, újra indítottam újra, erre a gép bekapcsolt de monitor se billentyűzet se semmi nem világított CMOS-t reseteltem nem segített, kábeleket megnéztem minden jó, ram-okat ki-be raktam, videokártyát kivettem beraktam de semmi.

Ventillátorok mennek, világitnak a ledek stb



2023. okt. 15. 19:02
 1/3 Gebrie válasza:
Ha elöszőr a szinekkel vacakólt akkor a videokártya esélyes de sok más is lehet ezért inkább egy szakember nézzen rá arra a gépre!
2023. okt. 21. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 kag8655 válasza:
Három hiba is is lehet egyik sem az otthon orvosolható. Tápegység, Alaplap, videó kártya. Az gép a szervizbe megy. megmondják mi a baja. A CMOS resetből, ítélve, nem vagy süket a témához. De ha alapban az alaplap, a hibás csináltál egy levélnehezéket. Ha ilyen van a hiba keresést, más hogy kezdjük.Egy szerviz fogja kimérni neked. Szerintem alaplap csere. Vagy táp, és alaplap lap attól függ mennyire kihegyezett konfig. De az is kérdés, hány éves a konfig, stb stb stb. SZERVIZ! otthon nem csinálod meg.
2023. okt. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 kag8655 válasza:
Azt írtad, "videokártyát kivettem beraktam de semmi." Az alaplapon nincs videó kivezetés? Ha van és a proci támogatja próbáltad? Nem vagyok Gyurcsók Doktor. Látatlanban tippem van, És az ajánlatom a szerviz.
2023. okt. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!