Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen egeret tudtok ajánlani...

Milyen egeret tudtok ajánlani ami a következőknek megfelel?

Figyelt kérdés

- Vezetéknélküli

- Bármilyen felületen jól működik.

- Nincs On/Off Switch gombja!

- Egyszerű alap forma, 3 gomb + görgő.

- Reális ár (20e alatt)



2023. okt. 16. 14:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem értem miért kitétel, hogy ne legyen ki-bekapcsoló gombja. Azt jellemzően csak legalja büdzsé egerekről spórolják le, hogy a kapcsoló lehagyásával is olcsóbb legyen. Meg az egeret akkor már bekapcsolva is hagyhatod, ha nem mozgatod alvó módba vált, nem muszáj kapcsolgatni. Legfeljebb majd nem évente hanem 9 havonta cseréled benne az elemet.
2023. okt. 21. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

A kapcsolós egerek amivel találkoztam, pl. Logitech, nem kapcsolt "alvó módba",

Így 1~2 hónap alatt ez adta meg magát először, 3× cseréltettem fél év alatt ez miatt.

Olcsóbb Genius egérnél is ugyan ez volt, ott átforrasztottam, úgy 3 hét alatt szívta le az elemet.


De ha tudsz olyant amit intelligensen kezeli, és nem spórólták ki belőle a sleep módot!?

2023. okt. 24. 07:47

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!