Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » PC bekapcsol, de a monitoron...

PC bekapcsol, de a monitoron “No signal” felirat jelenik meg. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Azzal kezdődött minden, hogy használat közben random elfehéredett, vagy elfeketedett a képernyő, es csak újraindítás után volt jó. Aztan csinált olyat, hogy a képernyőn ilyen színes, zöld, kék vagy piros csíkozottság jelent meg, ami megint újraindítás után elmúlt.

Vagy ha olyanja van, megnyomom a bekapcsológombot, elkezd bootolni (kép persze nincs), magàtol leall, majd ujra elindul, ezt eljatsza 1-2 alkalommal, de akkor sem jelenik meg kép.


Régebben csinált ilyet, de akkor belul elkepesztoen piszkos, poros volt, akkor teljesen kipucoltam, ujrapasztaztam, es jo volt utana. Honapokig nem jott elo ez, mosz megint. Kosz most nem lehet az ok. Rakotve a tv-re egy alkalommal bejott a windows, keppel mindennel, de hamar el is ment. Azota a tv se ismeri fel, hiaba kivalasztom a hdmi bemenetnel kulon, hogy pc.



2023. nov. 3. 00:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg a videókártyának van valamilyen gondja, de hogy pontosan mi, azt nem igazán lehet így megmondani. Ha tudod, akkor próbáld ki másikkal.
2023. nov. 3. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Én is videokartyara gondolok. Csak nem ertem, hogy ha rossz, akkor miert van olyan, néha, mimt tegnap is a tv-n, ad kepet. Akkor megneztem a drivert, mi van felteve. Egy 2022 augusztusi van fent.

Nem lehet hogy az a baj?

2023. nov. 3. 11:52
 3/6 anonim ***** válasza:
lehet a vga egyik portja szállt el. Ugyan arra a portra kötötted a TV-t is, mint ahova a monitort kötöd?
2023. nov. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Egy db hdmi port van a videokartyan, ugyanoda kotom mindig a hdmi kabelt.
2023. nov. 3. 12:59
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha a tv-n van jel, de a monitoron nincs. Akkor vagy a monitor kábele, vagy maga a monitor a ludas. Próbáld letesztelni.
2023. nov. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Na most kivettem a vga-t, es az alplapi hdmi bemenetre kotottem a kabelt, igy van kep.

Nagyon regi geprol van szo, i5-4460 es r9 280 3gb van benne. 8 evesek. Szerencsere van a prociban integralt videokartya.

Valami a videokartyaval lesz. Csak fura, hogy fel-1 evvel ezelott ugyanezt csinalta, akkor volt egy konkret elkepzelesem, mi lehet a baja, es utana egyszer sem volt vele gond. Most ugyanaz elojott. Lehet ennyi volt mar neki. Meglatom..

2023. nov. 3. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!