Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A billentyűzetemen nem mennek...

A billentyűzetemen nem mennek a középső soron a gombok, egészen a capstól az enterig. A többi gombbal nincs probléma. Mi lehet erre a megoldás?

Figyelt kérdés
Hama urage m3chanical a billentyűzet, kb 3 éves.

2023. nov. 7. 18:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Összeszedtem pár dolgot, ezeket próbáld ki.


1.Ellenőrizd, hogy a billentyűzet csatlakozik-e a számítógéphez, és hogy a csatlakozók megfelelően vannak-e illesztve.


2.Ellenőrizd, hogy a billentyűzet illesztőprogramjai naprakészek-e. Ha nem, akkor frissítsd őket.


3.Ellenőrizd, hogy a billentyűzet beállításai helyesek-e. A Windows 10-ben a billentyűzet beállításaihoz kattintson a Start menüre, majd válaszd a Beállítások lehetőséget. Ezután kattints a Berendezések lehetőségre, majd válassza a Billentyűzet lehetőséget.


4.Ellenőrizd, hogy a billentyűzet beállításai helyesek-e.


5.Ellenőrizd, hogy a billentyűzet tiszta-e. Ha a billentyűzet piszkos, akkor tisztítsd meg.

2023. nov. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Köszi ChatGPT
2023. nov. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
#2 Nem használtam ChatGPT-t, és nem is szoktam semmihez sem.
2023. nov. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát akkor elég érdekesen fogalmazol :D Egyik mondatban tegezed, másikban magázod a kérdezőt
2023. nov. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tudom;) Ez azért van mert volt pár rész, ahol csak ki másoltam és beillesztettem.;)
2023. nov. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!