Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy RTX 2060 Super és RX 6650...

Egy RTX 2060 Super és RX 6650 XT között nagy különbség van teljesítményben?

Figyelt kérdés

Az RX 6600 XT és 6650 XT mennyivel lennének gyorsabbak mint a 2060S? Mert tíz ezer forinttal drágábban tudnék venni ilyen kártyákat mint 2060 Supert, megéri a felárat főleg, hogy az elmúlt 3 év játékából csak 4-5 van maximum ami érdekel Hitman 3, Microsoft Flight Simulator, Hogwarts Legacy, Forza Horizon 5 és esetleg még a Rachet And Clank

Inkább ilyen játékokra kihegyezve használom a gépet. Gta 5, RDR2, Mafia Def Edition, Cyberpunk, Just Cause 4, Battlefield 5, Metro Exodus Enhanted verzió, Fortnite, ilyenek I5 8500 processzorom van.


nov. 25. 19:10
 1/3 anonim ***** válasza:
nov. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
90%
Úgy ~10% lehet a 6600 XT javára, a 6650 XT még plusz egy kicsi. Viszont ahogy én tudom, a Radeonok mellé gyengébb proci is elég, erre kevésbé érzékenyek. A 8500-hoz lehet ezen megfontolásból inkább azt venném. De nem járnál rosszul a 2060S-sel sem.
nov. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
69%
Én a 2060S-t venném mert valóban csak 10-15% a különbség és nem kell szarakodni a driverrel sem a rossz Amd driverrel sem. I5 8500 elbír bőven mindkettővel Full HD-ban. A Radeonok előnye bottleneck terén akkor jelentkezne ha mind2 gpu esetén extrém bottleneck lenne. Gpu igényesebb játékban.
nov. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!