Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ezt a problémát lehetséges...

Ezt a problémát lehetséges még valahogy orvosolni?

Figyelt kérdés

Egy nagyon nagyon régi Gravis BlackHawk Joystick-om van még meg 1998-ban kaptam, 25 éves, negyed évszázados, hosszú évekig használtam, jó sokáig jól ment, a rúgói azóta sem törtek el. Ez Gameport csatlakoztatós, de már sok-sok éve USB átalakítóval kellett bedugnom. Már egy jó ideje, így bolondozott, aminek nem tudtam mi az oka. De kiderült, hogy érintkezési hiba volt. Szétszereltem, egy fül tisztító pálcikával a két csúszkát megtisztítottam benne, és kontakt sprével meg fújtam. Le is csillapodott, hogy lehessen még vele játszani, már csak néha moccantott játék közben egyet úgy. Viszont nem sok időre rá most meg a csatlakoztatása lett rossz.


De mikor legutóbb csatlakoztattam egy rövid ideig még jó volt, azt egyszer csak ezt jelezte ki, és azóta most ebben az állapotban van.


-----


Ezt jelzi ki jelenleg ha bedugom az eszköz kezelőben:


Ismeretlen USB-eszköz (sikertelen eszköz-leíró kérés)


És ha rányomok arra ezt:


A Windows leállította az eszközt, mert az problémákat jelzett. (Kód: 43)


A request for the USB device descriptor failed.


-----


A rendszerben még nem változott semmi sem, akkor az eszközben valami mást is kell javítani, vagy elromlott akkor már tönkre ment, nem lehet megjavítani, vagy van valami illesztő program, amit a legújabb Windows 10-ben alkalmazni lehet ennek javítására, hogy még menjen?



#illesztőprogram #joystick #csatlakoztatási hiba #Gravis Balckhawk #ismeretlen USB-s eszköz #javítási lehetőség
nov. 27. 12:01
 1/2 A kérdező kommentje:
Ha illesztő programmal lehetséges javítani, akkor mutassatok olyan programot, hol érhető el olyan, és mutassátok meg full verzióra, hogy lehet azt megcsinálni, ha például kulcsos az a felhasználói program.
nov. 27. 12:04
 2/2 A kérdező kommentje:

Még egy infót említek hozzá:


Hely: Port_#0006.Hub_#0003

nov. 27. 12:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!