Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A laptopom extrém szintre...

Jumbijo kérdése:

A laptopom extrém szintre lassult. A win10 bejelentkezési képernyőig ca. 24-36 órára van szükség. Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
Ez egy toshiba satellite m50d, kapott egy SSD -t, és így belassult. Ezért legyalultam az oprendszert, és egy teljesen újat kezdtem el telepíteni. Az normál sebességen indult, de amint elértem oda, hogy kiválasszam az SSD -t célnak, a telepítő is felvette ezt a hihetetlen sebességet. Az SSD asztali gépben tökéletesen működik.

dec. 1. 17:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha más ssdvel vagy merevlemezzel is így működik, akkor a chipset adta meg magát, amit nem gazdaságos javíttatni.
dec. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Tyűha...

Ha az SSD-vel nincs probléma (azért ha van egy másik a környéken, kipróbálnám azzal is), akkor valami az átviteli közeggel van, jobb esetben csak a csatlakozó rendetlenkedik, rosszabb esetben tényleg alaplap.

dec. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Van egy tippem, hogy a cserénél valami nem úgy történt ahogy kellett volna. Tedd vissza azt ami eddig volt benne, ha azzal jó, akkor még egy másik SSD-vel lehet próbálkozni, ha viszont azzal sem jó, akkor új laptop lesz a vége. A kérdéses gép eleve nem mai darab, ráadásul nem is egy minőségi darab, szóval javíttatni gazdaságtalan.
dec. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ha visszateszem a HDD -t, akkor a tőle várható sebességgel működik. Megpróbálom egy másik SSD -vel, hátha...

Köszönöm a válaszokat.

dec. 1. 20:27

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!