Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik kártya a jobb játékra? ...

Melyik kártya a jobb játékra? Rx 6650xt vagy rx 7600?

Figyelt kérdés

Egy ryzen 5 7600 mellett lenne

1080p-ben játszanék AAA és Esport játékokkal

Főleg személyes tapasztalat érdakelne



dec. 9. 09:29
 1/3 anonim ***** válasza:

7600 kicsit erősebb, de annyival drágább is. Igazából egyikkel se jársz rosszul.

Meg lehet fontolni a 6700-at is, +2 GB VRAM-ot kapsz.

dec. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És mennyivel jobb játékokban a +2gb VRAM?
dec. 9. 11:44
 3/3 anonim ***** válasza:

Attól függ mennyire csücskös a keret. Én egy sokkal gyengébb gépben rx6600xt-vel vígan el vagyok. De itt az r5 7600 azért sok frame-et tud számolni simán mehet bele nagyobb kártya is 1080p-re.

Ha van még kb.+20.000-red a projectre én egy rx6700xt 12GB-t tennék a proci mellé. Azzal jársz most a legjobban.

Az általad említett kártyákból a tesztek alapján a rx6650xt játéktól függően 5-10% plusz fpst jelent, a rx7600 meg egy alap verzió és ahogy látom jobb 1% low értékeket produkál, ami a játék fluiditása szempontjából jó dolog.

A plusz VRAM meg azért jó dolog, mert a mai "optimalizálatlan konzolport sz@rok" ahogy egy másik posztban láttam🤣 szeretik elfogyasztani.

dec. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!