Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Full HD felbontásra, játékokho...

Full HD felbontásra, játékokhoz ár érték arányban most melyik videókártyàt vagy videókártákat érdemes megvenni?

Figyelt kérdés
Igazából hosszabb távra terveznék, tehát hogy pár évig kitartson és használható legyen ezen a felbontáson. Így elképzelés között van az rtx 4060 Ti, rtx 4070 és az rx 7700xt vagy rx 7800 xt. Aki jobban ért hozzá, esetleg tudna javaslatot adni hogy melyik és miért èrdemesebb választani?

#Videókártya, full hd, játékok
dec. 9. 11:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezek a kártyák még 2K gamingre is nagyjából elegek tudnak lenni, én NVIDIA-t vennék, de csak azért mert én dolgozom is rajta (Adobe CC).
dec. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem fontos hogy a legújabb generációs akkor én az Rx 6900 xt-t ajánlanám
dec. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Az RTX 4070 és a RX7800xt kicsit Overkill 1080p-re, de pár év gondtalan játék garantált.

Ha van mivel meghajtani 13-14.gen K proci vagy egy Ryzen 7000 nem árt, hogy sok ne maradjon ezekben a kártyákban FHD-n. Talán RX7800xt-re szavaznék.

dec. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat!


#2 gondolkodtam én is az RX 6900Xt-n csak az elég sokat fogyaszt így inkább a 7800Xt-t venném mert annak jóval kedvezőbb a fogyasztása, valamint csak újabb generációs ami azért lehet fontos mert az AMD-nél is van hasonló szoftver támogatás mint az Nvidiánál amitől több lesz az fps, bocsánat nem tudom most hirtelen hogy hívják ezt a szoftveres támogatást, annyira nem vagyok jártas a témában. Az RX 6900 xt pedig szerintem még erre nem képes, ahogy az Nvidiánál sem a 3000-es kártyák, csak a 4000-esek.


Processzornak valóban egy Ryzen 7000-es szériára 7600x-re gondoltam mert az is keveset fogyaszt de a teljesítménye elég jó az Intel processzorokhoz képest.


Még egyszer köszönöm a válaszokat!

dec. 9. 12:28
 5/6 anonim ***** válasza:
Azért a frame generationra építeni nem feltétlen érdemes még, mármint grafikában azért vannak még észrevehető hibák vele.
dec. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
5-ös, köszönöm, ezt nem tudtam, azt hittem hiba nélkül működik a frame generation, ha így hívják ezeket a programokat.
dec. 9. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!