Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Xiaomi redmi 7a nem működő usb?

Xiaomi redmi 7a nem működő usb?

Figyelt kérdés

A fenti telefonon egy ideje nem lehet fájlokat átvinni. Nem hinném, hogy érintkezési gond, mert a töltés gond nélkül megy, csak nem ajánlja fel a csatlakozási lehetőséget a telefonon, mint korábban. Van erre bármilyen ötlet, hogy lehetne megoldani? Laikus vagyok.

(Tudom, hogy elég öreg darab, de mivel viszonylag keveset használok telefont, ha meg lehetne oldani valahogy, akkor nekem még megfelelne.)


dec. 9. 23:00
 1/5 anonim ***** válasza:
75%

"...Nem hinném, hogy érintkezési gond..."


Az adatátvitel és töltés két külön dolog még mindig...

dec. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Rendben, úgy értettem akkor, hogy "amúgy működik". Ezt csak azért tettem hozzá, mert volt régebben olyan telefonom, amiben egyszerűen már rossz volt az érintkezés, nem fogadta el a kábelt, itt ilyen nincs. De mivel laikus vagyok, ettől még lehet nyilván ezzel kapcsolatos a probléma, azt írtam csak el, amit tapasztaltam.
dec. 9. 23:11
 3/5 anonim válasza:
Nekem Redmi Note 9s-em van, az USB portból le van törve egy darab, csak lassan tölt és alig akar csatlakozni, nem mindegy, hogy hogy áll benne a töltő. A gépen is csak tölteni lehet, nem ismeri fel. Neked nincs letörve a portból egy darab?
dec. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én azt vettem észre, hogy a Xiaomi telefonoknak elég gyenge az usb portja. 2-3 éven belül szinte mindig tönkremennek.
dec. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Igen, apumnak Redmi Note 6 proja van, már kétszer volt szervizben a port miatt
dec. 11. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!