Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az Xbox series X és Ps5...

Az Xbox series X és Ps5 konzloknak lesz pro verziója?

Figyelt kérdés

Van rá egyáltalán értelmes indok?


Én úgy látom, hogy a ps5 így is szépen tud teljesíteni 4k és akörüli felbontáson.


dec. 10. 09:31
 1/4 anonim ***** válasza:
77%
Elég nagy esély van rá. Pletykás szerint 2025-re a GTA 6 megjelenésére már piacon lesznek a Pro konzolok.
dec. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%
A jelenlegi hírek szerint PS5ból szinte biztos hogy lesz, Xboxból szinte biztos, hogy nem. Legalábbis az elkövetkezendő 1-2 évben.
dec. 11. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
77%
2-3 év még sok idő, addig még bármi lehet. Az tény, hogy a játékok gépigénye növekszik rendesen. A Spider-Man 2-nél is eléggé le kellett venniük a natív felbontást bizonyos részeknél, mert a bele eröltetett raytracing miatt a PS5 már nem bírta volna. Szerintem attól is függ, hogy lesz-e addig valami új trend a játékiparban, mert ha mondjuk kezd elterjedni addigra a 8K-s tévék, akkor nagy eséllyel muszáj lesz kiadniuk erősebb konzolokat.
dec. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
55%

PS vonalon a 4-esből jött Pro, vélhetően az 5-nél is meg fogják ezt csinálni.


Az XBox másként csinálta, a One-ra hozta a OneX-et és a OneS-t, de a Series esetében nem gondolom, hogy ilyet terveznek. Modell frissítés azért várható, Series S-ből már van az 1TB-os alapverzió is, ilyen apró módosítások előfordulhatnak, de ennél vadabb modellek szerintem nem várhatók.

dec. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!