Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit lehet csinalni a regi...

Mit lehet csinalni a regi szamitogepekkel?

Figyelt kérdés
Van kb 10 darab leharcolt lenovo szamitogepem.
dec. 19. 15:23
 1/9 anonim ***** válasza:
19%
A párom "installációt" játszik velük, rátelepít valamit (pl. valamilyen Windows), letörli, mást tesz rá (pl. Linux), és ezt variálgatja sokáig.
dec. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Android rendszerre gondoltam esetleg.
dec. 19. 15:46
 3/9 anonim ***** válasza:
53%
Azzal is lehet játszogatni
dec. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
na de nekem kb 10 gepem van,ceges leselejtezesbol xd
dec. 19. 15:55
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Pár lehetőség:

- ha nem annyira régiek (mondjuk 10 évnél nem régebbiek) - karácsonyhoz közeledvén - oda lehet ajándékozni rászoruló családoknak (vagy el lehet adni a Hardveraprón)

- ha többen vagytok, csinálhattok belőle házi szervert (fájlmegosztás, biztonsági mentés, médiaszerver (okosTV-n, okostelefonon való lejátszáshoz), otthonautomatizálás (kerti öntözés, redőny, hűtés, fűtés, garázskapu vezérlése; hőmérséklet-, páratartalom-, fény-, CO2-szint, nyílászárók nyitottságának érzékelése), biztonsági rendszer, kamerarendszer rögzítője, stb... )

- ha "informatikai vénád" van, megpróbálhatod "fürtözni" őket (például Proxmox segítségével), így a több gép erőforrását egyesítve létrehozhatsz egy "szegény ember szuperszámítógépét" ;)

dec. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
jol hangzik!koszi
dec. 19. 16:10
 7/9 anonim ***** válasza:

Milyen gépek pontosan?


Minden értékesíthető amúgy,csak az ár kérdéses. Neked nem érdemes vesződnöd vele.

dec. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha használható kategóriák, én is simán elajándékoznám őket.
dec. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Ezek a "füles" lenovo-k.


LINK: [link]


Nincs benne SSD/HDD ezert meg nem tudtam megnezni a pontos specifikaciokat.

Monitorom nincs hozza se bill+eger.



"Minden értékesíthető amúgy,csak az ár kérdéses. Neked nem érdemes vesződnöd vele." NA! te is mondtal valamit aminek kb semmi mondanivaloja sincs..


Tessek itt van egy napi jotanacs neked is, "Törd át az éned korlátait!"

dec. 20. 08:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!