Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Laptop Fekete képernyő,...

Laptop Fekete képernyő, sürgős, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Háttérsztori: tegnap kitakarítottam a laptopom ventillátorait, mert állt rajta a por, semmit nem hűtött, én szedtem szét, majd utána vígan használtam, minden megoldódott amiért szétszedtem. Még ma is használtam játék, munkaügy, minden.

Elmegyek most gép elől az udvarra, visszajöttem úgy 30perc múlva, a tápkábel bedugva, ahogy volt, senki nem nyúlt hozzá, és fekete a képernyő, töltöttségi LED nem világít, megnyomom hosszan a kikapcs gombot, semmi. Röviden megnyomom, semmi. Billentyűzet világítása sem megy, abszolút semmi jelent nem ad az életre. Viszont néha egy kattogó hangot halkan kiad: tak tak tak.


Valami tipp mit tegyek?? Predator Héliosz 300as laptopról van szó.



dec. 26. 13:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Vársz, amíg nyit a legközelebbi szerviz, és odaadod nekik.
dec. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Húzd ki az áramból, vedd ki az akkut, 10 perc múlva tedd vissza és próbáld meg indítani.
dec. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mi lehet a probléma gyökere? Kivettem az akkut, semmi nem változott. Áramról bekapcsolni hogy kéne?
dec. 26. 14:27
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is, amit előző írt, valamint ha akku nem vehető ki, akkor várd meg míg lemerül (húzd ki), de a lemerülés ez esetben nem lehet tudni mikor következik be.

Holnap keress szervizt.

dec. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A laptop aksija ha áramot kap kattog megfigyeltem. Mi miatt lehet ez a probléma?
dec. 26. 14:43
 6/8 anonim válasza:

Semmit ne kísérletezz, vidd szervízbe!


Mellesleg, honnan jön az embereknek ez az "Én mindenhö értyek, megcsináom idhon, engem nem huzle a szerelő! A durvanyjáth!" hozzá állás??? Édesapám tűzoltó, mesél sztorikat, a sok önjelölt gázkészülék-szerelő, villanyszerelő, meg hasonló figurák eseteiről, amire gyakran a házuk, és a családjuk élete is rámegy, csak azért, hogy spóroljon pár ezret.

Legalább valami milliós Almás gép?

dec. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem, ez egy félmillás Predator Héliosz 300-as ahogy fent is ki van írva.
dec. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Haburc ***** válasza:
Zárlatos lett az alaplap. A kattogás a töltőből jön? A védelem miatt van.
jan. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!