Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Steam deck-en fallout 4...

Steam deck-en fallout 4 magyarítást felehet tenni?

Figyelt kérdés

Ha vennék egy s.d. akkor lehetséges a fallout 4 magyarítás fetnem?

Mert most asztali pc win.10 van így működik (magyaritasok.hu-ról van) és ere a steamOS linuxos témára lehet ilyesmi vagy nem?

(windows 11 telepítés nélkül)



dec. 30. 16:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehet.
dec. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem nem, úgy látom a magyarítás a Windows-os játékhoz készült, Linuxon nem valószínű, hogy lefut a patch. Windows-t telepítve persze működni fog.
dec. 31. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. A Fallout 4 hitelesítve van Steam Deckre/Linuxra, tehát fut, mint rengeteg más Windowsra megjelent játék. Egy magyarítás nem fog kompatibilitási problémákat okozni, mert pusztán szövegeket, ritka esetben még képeket, hangokat és videókat cserél le a játékban.
dec. 31. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy csak file-okat kell kicserélni, vagy valami mást is kell csinálni, vagy hova kerülnek a steamOS-en a file-ok, ill. a saját beállítások - a leírások ebben nem sokat fognak segíteni, mivel az nem Linuxos futtatásra készült. Ettől persze még működhet.
dec. 31. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha van .exe telepítő, akkor elindítja azt Protonon keresztül. A legegyszerűbb módszer erre szerintem az, ha a szoftverközpont alkalmazásból telepíti a Protontricks-et, abban kiválasztja a Fallout 4-et és oda telepíti.

A játékok alapértelmezés szerint a /home/deck/.local/share/Steam/steamapps/commmon könyvtárba települnek, de Protontricks használata esetén ezt nem kell tudni, mert alapból ismeri a játékok könyvtárait, onnantól, hogy azok fel vannak telepítve.

dec. 31. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!