Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 55-80 ezer forintért milyen...

55-80 ezer forintért milyen videokártyát tudtok ajánlani használtan?

Figyelt kérdés

+-1-2 ezerért is beleférhet ajánlat. Inkább Nvidia legyen, de AMD oldalt is megnézem. Ami érdekelne, hogy gondolom szokásosan karácsonyi hardver infláció lesz még 1-2 hónapig ebben az időben mit éri meg vásárolni. Mennyivel tud többet egy 25 ezerrel drágább kártya és mi az amiben még jobb lehet? A többi hardver milyen a gépbe, az új játékokhoz?

I5 9600, B365 alaplap, GIGABYTE GP-P550B 550W Bronze Táp, 16gb ram és most még RX 590 8gb van használatba.



dec. 30. 18:25
 1/7 A kérdező kommentje:
Megjegyzem az 590 előtt GTX 970 volt és sokkal több a gondom most az Adrenalin driverrel. Ezért is támogatom inkább az Nv-t. Ismerősöm RX 6800-val is hasonlóan rossz a helyzet.
dec. 30. 18:31
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Ez ennyiért jó vétel. Vagy ha valamiért nem megfelelő, 2060 Supert nézz.

dec. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
3%

#1 erdekes hogy amd hogy betesz sajatmaganak

erthetetlen hogy nem tud felfogadni "vendegmunkasokat" a szoftvertamogatasokhoz


vagy emogott valami mas lenne? Megsem olyan jo valami fizikailag sem bennuk es azert nehez programozni a drivereket?


sporol valoszinu annyira hogy tized berert se akar dolgoztatni senkit


mas oldalrol pedig az is mond valamit miert nem akar sok diplomas programozo amd dolgokkal foglalkozni? szinten csak nem mert valami mogottes dolog van roviden "tul nehez" sokkal nehezebb mint az ellenfel nvidia val

dec. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
73%
Furcsállom ezt a driver gondot. Amikor RX480-at használtam soha, semmilyen problémám nem volt az AMD driverével vagy a hozzá tartozó szoftverrel.
dec. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Pedig lassan 6700-at is lehet ilyen árban fogni.
dec. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

RX 6600 XT akad mostanában 65-70 környékén.

6700 XT-t is ki lehet néha fogni.

Szerintem ezekkel járhatsz a legjobban.


Nvidiából RTX 3060 be szokott csúszni már 80 környékére, de a 6600XT olcsóbban többet tud ha a ray tracing teljesítményt nem számítjuk (ezen a szinten nem igazán érdemes). Alatta Nvidiából a 2000-es szériából tudsz válogatni.

dec. 31. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az meg, hogy az AMD-vel driver gondok vannak, továbbra is olyan dolog amit mindig hallok de még sosem láttam, ha igen az user error volt.


15 éve foglalkozom informatikával és hardverekkel.


Előző voltam

dec. 31. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!