Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Synology DS115J elég 1080P/4K...

Synology DS115J elég 1080P/4K filmeket streamelni mondjuk Apple TV-re/ Ipadre?

Figyelt kérdés
Elbírná a felbontást, vagy ezek egyáltalán nem erre a felhasználásra valók?

#DS115J
jan. 1. 00:53
 1/3 anonim ***** válasza:
73%

Akár még bírhatja is, bár ha pl. transzkódolásra is szükség van, azt el lehet felejteni, arra nem elég a hardver.


Viszont egy egy diszkes NAS-nak nem tudom, hogy mi értelme van..

jan. 1. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mint fáljszerver tudja biztosítani a hozzáférést minden eszköznek a videókhoz és ha azok le tudják játszani a videót akkor nincs gond.


Mint sreaming server ( pl plex) oda ez a NAS kevés. Amennyit én találtam róla: hardveresen H264 1080p@30fps-t tud, tehát egy máshogy kódolt 4K videóval biztosan nem birkózik meg, ahhoz ez egy kicsit túl öreg és gyenge.


"Viszont egy egy diszkes NAS-nak nem tudom, hogy mi értelme van.."

Ha olcsón kell valami amit telehánysz filmmel és sorozatokkal arra tökéletes.

jan. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

“Ha olcsón kell valami amit telehánysz filmmel és sorozatokkal arra tökéletes.“


#2 tulajdonképpen pontosan ez az amire kell. HD max FULL HD filmekre. 4K-ra nem, mert rohadt nagy fájlok és kicsit túlzásnak tartom. 50”-es TV-re nekem megfelel a 1080P.

jan. 1. 12:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!