Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Más is járt így?

Más is járt így?

Figyelt kérdés

vettem egy billentyűzetet és kb 1 napot használtam mikor feltűnt hogy az egyik ritkábban használt billentyű nem működik rajta, jó hát felvettem a kapcsolatot a bolttal kifutott de elküldték az árát,akkor találtam még máshol és rendeltem még egyet mert amúgy nagyon tetszett kinézetre és a részletes beállíthatósága és most először kipróbáltam minden jó, de végül detto, ugyan az a billentyű nem működik!

a billentyűzet: Marwus GK110 és az ű nem működik rajta

másnak is van hasonló tapasztalata a termékkel?



jan. 10. 22:16
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
~8 milliárd ember él a bolygón. Biztosan megvette más is ezt a kacatot, attól kérdezd meg.
jan. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi! majd körbe telefonálom a bolygót
jan. 10. 22:24
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
6000 forintos 'gamer' billentyuzet? Az is csoda hogy egyaltalan mukodik...
jan. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
73%
6 ezer forintért vettél mechanikus, RGB-s billentyűzetet, borítékolható volt, hogy ezért az összegért ipari hulladékot fognak rád sózni. Ebben a kategóriában 30k környékén kezdődnek a normális modellek.
jan. 10. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

lehet hogy naiv is vagyok, de főleg hozzá nem értő, mert nem is érdekel annyira ez a gamer, számítógép témakör csak kellett egy új billentyűzet ez jól nézett ki meg úgy tűnt jó áron is van mert pl a mediamarktban 35000ft elvileg ugyanez a billentyűzet de sok helyen 25000ft körül is van/volt mivel kifutó termék.

De mindkét esetben az ű betű romlott el, lehetséges hogy a gyárban nyomtak egy szériahibás sorozatot és azt bírják ilyen olcsón adni?

jan. 11. 09:25
 6/7 anonim ***** válasza:
99% hogy nem a billentyű volt fizikailag hibás, csak a rendszereden nem megfelelő a billentyűzet kiosztás.
jan. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az első amit vissza küldtem az hibás lehetett,mert e mailben azt írták hogy nekik sem működött,ezt meg nem tudom..lehet ezeket javítani?vagy kuka?vagy egy próbát meg ér?
jan. 11. 14:45

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!