Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogy tudnám megszüntetni a...

Hogy tudnám megszüntetni a sípolást?

Figyelt kérdés
sziasztok van egy delux gépházam és mikor bekapcsolom mindig sípol egyet és ez elég idegesítő mivel ha este kapcsolom be mindig felébred valaki.Hogyan tudnám megszüntetni?
2010. okt. 23. 07:41
 1/2 P.O.C. ***** válasza:

Ha alaplapra integrált a PC Seaker akkor sehogy, egyéb esetben egyszerűen lehúzod a front panelről.


Amúgy nem érdemes bántani, mert az egy sípolás azt jelenti minden rendben van. Ha viszont kiiktatod a PC Speker-t a hibajelzéseket sem fogod hallani.

Jobb megoldás lenne ha bebugyolálnád valami jó hangszigetelő anyaggal, alaplapra integrált változatot pedig le is lehet ragasztani. Így hallani fog, de legalább nem riaszt fel senkit.

2010. okt. 23. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
asus P7P55LX ilyen alaplapom van ebbe van bekötve találtam speaker kábelt ki is húztam de ugyan úgy sípol esetleg tudnád szemléltetni képen vagy valami ,nem vagyok egy gép zseni :D
2010. okt. 23. 12:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!