Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » PC összekötése 2 monitorral?

PC összekötése 2 monitorral?

Figyelt kérdés

Van egy monitorom, de szeretném rákötni a TV-met is, hogy csak át tudjam húzni egérrel a TV-re pl a Netflixet. Viszont a Videokártyámon 1 HDMI kimente van, meg 1 DP kimenet. Ha veszek egy HDMI elosztót, azt rádugom a videokártyámra, és úgy osztom szét, az jó? Videokártya típusa: ASUS Radeon RX 570 4GB.

A TV-m egy 4K. LG. Gondolom arra fiygeljek hogy az elozstó, és a HDMI kábel is bírja a 4K-t, hogy 4K-ba menjen a TV?


Ez jó hozzá? [link]


Köszönöm a seígtéget.



jan. 15. 15:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem.
jan. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Akkor lehetlen? És ha pl DVI-vel kötöm össze a monitoromat, van a kártyán is olyan kimenet, és a TV-t meg a HDMI-be dugom bele, úgy működhet?
jan. 15. 15:39
 3/12 anonim ***** válasza:
Elosztóval is lenne kép, csak ugyan azt mutatná mint ami a monitoron lenne, mert ugyan az a jel. DVIt szerintem már ne vegyél, inkább egy DP To HDMI kábelt. [link]
jan. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
3-as és ha veszek ilyen kábelt, akkor tudom áthúzni monitorról TV-re pl a Netflixet a másik monitoron meg ugyan úgy fogok tudni netezni?
jan. 15. 15:53
 5/12 anonim ***** válasza:
Igen. Vagy szerinted merő gonoszságból ajánlana olyat, ami nem menne?
jan. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
dehogyis! Hnag elsz aTV-n vagy ugyan úgy a gépen lesz hang? Bocsi ahülye kérdésekért :D
jan. 15. 17:50
 7/12 anonim ***** válasza:

Kell egy ilyen: [link]


És egy HDMI kábel:

[link]


Mindkettőt rádugod a gépbe és beállítod mi legyen az elsődleges és másodlagos monitor.

jan. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

*Előző vagyok.

A videókártya HDMI aljzatába kösd a TV-t, mivel a DVI max. felbontása 2560 x 1600, ami nem 4k.

jan. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

*Elnézést, van rajta DP akkor elég csak egy ilyen kábel:


[link]

jan. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
nem működik. Ma összekötöttem, a win11 észleli mind a 2 monitort, rámegyek hogy Képernyők kiterjesztése, de úgy nem sikerül áthúznom pl a monitorrol a TV-re más oldalt stb.
jan. 16. 18:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!