Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » IPS monitornál beégés?

IPS monitornál beégés?

Figyelt kérdés

Egy éve vásároltam egy Iiyama G-Master (GB2770QSU) monitort. Körülbelül 2 napja pillanatképekre beég. Halványan de megmarad konkrétan az egész oldal, de kb 2 perc után eltűnik. Nem tudom köze lehet e hozzá, de Brave böngészőben a régi Youtube videók csíkosak, míg Mozzilla-ban szépek. Kezd a monitorom meghalni vagy valami más, szoftveres probléma lehet?

Válaszokat előre is köszönöm!



jan. 18. 19:25
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
Nem.
jan. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Inkább valami driver vagy kodek problémának tűnik.
jan. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem egy olcsóbb típusú IPS kijelzős tabletnél volt olyan még évekkel ezelőtt, hogy egy bizonyos időre beégtek rajta a dolgok. Nem értettem hogyan, de ha huzamosabb ideig ugyanazt mutatta, akkor ha elkapcsoltam halványan látszott még az előző kép. Ez a gyenge minőségü IPS hibája volt, az tuti.

Nálad inkább szoftveres a gond, ha egyszer másik böngészőben minden oké.

jan. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%
Második vagyok, most újraolvastam és az a baj, hogy egyszerre hoztál fel két dolgot. Az, hogy egyik böngészőben csíkosak a videók, az szoftveres gond lehet, a beégés pedig a panel miatt lehet. Vagy hibás vagy eleve valami gyengébb fajta, de elvileg ez nem lenne gyenge monitor.
jan. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Visszatértem Mozzillára. Nem volt semmi gond. Ugyan azt a videót néztem mint a Brave-en. Többször frissítettem az oldalt, nem volt gond. Brave-nél viszont az első olda frissítés és lejátszás után beégett. Vártam vele, hogy eltűnjön. Majd Mozzilla. Semmi gond. Brave oldal frissítés, lejátszás és megint beégett.
jan. 18. 22:32
 6/8 scamdemic ***** válasza:
77%

* Mozilla

* Ugyanazt

* köze lehet-e

jan. 19. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Milyen rendszer, Win10?
jan. 19. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen, Win10.
jan. 19. 07:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!