Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Digi bridge mód beállítás?

Digi bridge mód beállítás?

Figyelt kérdés

Hogyan tudom beállitani a digis zte routeren a bridge módot?ill hol tudom megnézni hogy azon van e?ismim panaszkosik hogy gyenge a wifi jele egy 60m2es panelban pedig 4 antenttás routert vett.

Látatlanban sokat nem tudtam mondani ma nézem meg..ötletek?


jan. 20. 09:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A Digi Ügyfélkapunál Szolgáltatások->Eszközkezelés menüpont.

De a problémáit a környezeti viszonyok is okozhatják. Hiába vesz 200 antennás routert, ha vasbeton falak vannak az életben nem lesz jó a lefedettség azon a szobán kívül ahol a router van. A wifi nem egy csodaszer ami a fizika törvényeit felülírva varázsütésre netet csinál mindenhol. Ilyen helyzetben jobban jár, ha a modemet meghagyja router módban, annak a wifije sugároz egy helyen, egy másik, problémás területre pedig beteszi az új routert és LAN-LAN kapcsolattal összeköti őket, miután a DHCP le lett tiltva és az IP címe be lett állítva a modemével egy alhálózatba, de a DHCP tartományán kívülre.

jan. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Az már más kérdés, hogy nem lett erősebb a jelerősség egy csepnyit sem sajnos hiába a négy antenna az új routeren..."


FRO válasza FRO (22:42) részére 2020.11.21. 17:56

[link]


bridge mód beállítása:

[link]

jan. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudod a ONT-on állítani.


Ha van ügyfélkapud, akkor abban lehet.

Ha nincs, akkor ügyfélszolgálatot kell felhívnod.

jan. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!