Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mennyire jó ez a pc konfiguráció?

Biribora kérdése:

Mennyire jó ez a pc konfiguráció?

Figyelt kérdés

Hello! Összeraktam egy pc konfigurációt, de ez az első, és biztosra szeretnék menni. Mit gondoltok, mennyire jó ez pc, hogy fog futni, mit kéne lecserélnem? (Amikhez használni fogom: programozás, játék(azon belül: genshin, fortnite, gta 5, forza horizon 5, cyberpunk+egyéb), tanulás).

Maga a gép:

-PROCESSZOR: AMD Ryzen 5 5600x;

-ALAPLAP: MSI MPG B550 Gaming Plus;

-VIDEOKÁRTYA: ASRock Radeon RX 6700 XT Challenger Pro 12 GB;

-RAM: Kingston Fury Beast 2x8gb KF432C16BBK2 DDR4, 3200 MHz;

-SSD1: Kingston NV2 1TB M.2 PCle NVMe;

-SSD2: Kingston NV2 256GB M.2 PCle NVMe;

-Tápegység: be quiet! System Power 10 650W 80+Bronze;

-CPU HŰTŐ: Deepcool A6400 aRGB 120mm;

-gépházat meg még válsztok.

A keret 400.000 Ft, ebből kéne gazdálkodnom.



#PC #konfiguráció #pc-build #tech-help
jan. 22. 18:40
 1/3 anonim ***** válasza:
62%
Teljesen jó, de ram-ból megfontolnám a 2*16GB-t, proci ból meg az 5700x-et (sok helyen 12.000 drágább csak)
jan. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
SSD-t szerintem vegyél inkább egyet de mondjuk 2TB-ot, hamarosan kilőnek az árak, később már drágább lesz sokkal bővíteni ha kevesled a helyet, azon kívül így elfoglalod mindkét M2-t rögtön.
jan. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1 es köszönöm a választ, utánanézek

2es, azért vennék 2 ssdt, mivel egyikre menne a windows 10 és sulis cuccok másikra meg a játékok, arra 1 tb elég sztem

jan. 23. 09:14

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!