Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » ASRock Fatal1ty FM2A88X+...

Petya62 kérdése:

ASRock Fatal1ty FM2A88X+ Killer Alaplaphoz milyen videókártya jár?

Figyelt kérdés
Beépithető-e a Geforce RTX 3050-es 8GB-os,vagy 6GB-os videókártyát elbirja-e az alaplap?
jan. 25. 08:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Simán bármilyen kártyát rakhatsz bele akkor ha már a 3050-et veszed akkor 8gb-s legyen mindenképp. De egy RX 6600 vagy RTX 2070 sokkal nagyobb teljesítményre képesek, utóbbi főleg! A probléma már csak azzal van, hogy nagy eséllyel olyan processzorod lehet ami hatalmasat hagyna talán még egy 3050-be is. De még egy 1660-ba is szerintem. Jogos, hogy ezek a kártyák kellenek az új játékokhoz az RTX a dlss meg FSR 3 FG miatt is jobb választás, több vram meg újabb is. De a processzorod egy mai játékból meg lehet, hogy 20 fps-t nem tudna kicsikarni. Még átlagban talán még egy negyedik gen I3 is jobb teljesítményre lehet képes.

Ez esetben én is azt mondom, hogy valóban lehet jobban járnál előbb egy platform váltással. És utána vedd meg ezeket az”erős” videokártyákat. Egy R5 (1600) vagy Win 11 miatt AF vagy 2600+ valamilyen közepes lap. Vagy 10. Gen I3 és hozzá mindenképp valamilyen 500-as lap vagy H470,Z490 lap (H410, B460 mindenképp kerülendő mindenképp messziről, mert nem támogatja a 11. Gent!) ezekkel már egész jól el lehet lenni. De még egy Pentium G6400-6605 vagy Ryzen 3 1200 is sokkal jobb cpuk mint ez.

jan. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 fukapapa27 ***** válasza:
Ez az alaplap egy AMD-s nem Inteles nekem is ilyen van csak ASUS-os és nekem egy AMD Athlon X4 860k processzorral és egy GTX 750 Ti van mellette nem mondom, hogy egy új darab de 16G rammal és 4,2GHz-re fel húzva el viszi az újabb játékokat is! Igaz azt nem írta kérdező, hogy milyen processzorral van az Övé így nehéz a kérdésre rendesen válaszolni!
jan. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mehet bele akármilyen VGA 3050-es is persze, más kérdés hogy a csúcs fm2+ CPU sem elég hozzá hogy kihasználja a gput teljesen magyarán mindegy milyen CPU van neki mellete.
jan. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az alaplap el, 4090-et is, csak épp a bele való procik már a 2010-es évek vége felé sem voltak túlzottan játékra alkalmasak.
jan. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 MGéza ***** válasza:
Ne gondold túl. A bele passzoló procik onlyne gamekhoz, mondjuk Wot vagy Lineage, ilyesmihez használhatóak, esetleg 2015 előtti címekhez. Multimédiához meg rakj bele egy apu-s procit, azzal kész is a konfig, még kártya sem kell. De RTX 3050-nél erősebbnek tényleg nem sok értelme van.
jan. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!