Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha egy 10-zes skálán minőségre...

Ha egy 10-zes skálán minőségre az Edifier hangfal márka 10 pontos, akkor a Genius márkának hány pontot adnátok?

Figyelt kérdés
hangfal, Edifier,Genius,

jan. 26. 06:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Olyan 6 körül
jan. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm
jan. 26. 12:55
 3/6 anonim ***** válasza:
Összességében ez igaz, de gondolom a fadobozos textildómos kis izére gondoltál. Amelyikben csak egy pici mélyközép hangszóró van, az ha leszeded a magasakról a díszeket (semmiképpen nem hívnám diffúzornak), akkor nyaldossa alulról a 8-at is. Persze az a 2 pont már egy kezelt szobában, zenei felhasználásra drámai különbség lesz, ahhogy a kis eddie is csak játéknak hat mondjuk egy közepes Genelec mellett (bár talán a kicsi mellett is, konkrét szakmától függően).
jan. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ja, és ne felejtsem el, abban a kis Geniusban egy vékony papírcső van a reflexnyílás mögött, rendesen jobban járnánk, ha lezárnánk azt a dobozt becsülettel (ami két új hátlap azonnal, meg belül a magas előtti műanyagdísz négy furatát se ártana szépen kitakarni). Mélyátvitelre még ha legyek ura szint is, az Edifier értelmesebb választás. A Genius csak meglepően jó, főleg az árához képest. Ó, és ne felejtsem el, a saját erősítője kuka, passzívan egy rendes, hangszínszabályzó nélküli cuccon lesz meg az a kellemes meglepetés.
jan. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Egyes vagyok, egyébként az Edifiernek nagyon sokféle kategóriaja van most már. Nekik is van ami kb Genius szint de ott vannak az Airpulse hangfalaik is amik több 100 ezresek és azok már elég durván szólnak árhoz képest is.

Olyanok szerint is akik már sok 100 hangfalat hallottak korábban.


Nekem egyébként vicces mert most pont egy Eddie van egy S351 előtte meg Genius 2.1 volt és hát nyilván ég és föld de az Eddie 3 szor annyiba került. De még így is azt mondom hogy valójában ér 5 ször annyit is mint az SW 3000.

jan. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk igen, a húzósabb kategória azért elég mélyen be tud nyúlni a kommersz bóvliknak bármikor. Reflexesen a valamivel összehasonlíthatóbb árúakra gondoltam, és csakis a dóm magasas szutykokkal kezdenék bármi komolyabbat összehasonlítgatni, persze kétség nélkül a monitornak gyártott cucc javára sejtve dőlni a mérleget. De ilyen SW-HF 1255 van 10k alatt használtan, az enyémen kicserélték az összekötő kábelt csiptetőkre, azért volt olcsó, én meg azzal a lendülettel kötöttem passzívba, meglevő maradvány szub 5.1 cuccból szépen küldi, bőven jobb a saját kis végfokánál, pedig ez is csak autórádió IC-s primitív végfok. Ha mondjuk hifibb kis cucc kategóriában kellene válogatnom, nem is költenék jobbra, csak ha kell nagyon a hangerő nagyobb szobában is. Így 1m távolságból remek, és még csak állványon sincs.
jan. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!