Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Notebook esetében lehetséges...

Notebook esetében lehetséges egyetlen billentyű cserélye vagy az egészet ki kell cserélni?

Figyelt kérdés
Asus Vivobook X512DA-BQ931 notebookom balra nyíl gombja kiesett és a billentyűn lévő pöckök letörtek így nem tudom visszarakni. Jelenleg egy darab cellux tartja a helyén. Vajon ha írnék az Asusnak ők tudnának egy darab gombot küldeni hozzá? Vagy az egész billentyűzetet kell majd cserélni?

jan. 28. 20:28
 1/4 anonim ***** válasza:
ezt egyben szokták cserélni, gombonként nem kapható. Ha kapnál is gombot, hogyan illesztenéd be a helyére törés nélkül?
jan. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezek pattintósak. csak rá kell pattintani a régi helyére. Van egy régebbi lenovo notebookom is, arról le tudtam szedni hogy megnézzem jó-e ennek a helyére és vissza is tudtam tenni.
jan. 28. 21:01
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor sem árulják egyesével.
jan. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Veszel egy olcsó billentyűzetet Kínából és lesz egy komplett tartalékod minden gombból... Nem jársz rosszabbul.
jan. 29. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!