Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ezen a gépen a jelenlegi...

Ezen a gépen a jelenlegi állapotában el tudom érni azt, hogy a Hogwarts Legacy elfusson DLSS Low beállításokon lockolt fps értékkel nem túl sok akadással?

Figyelt kérdés

Mivel nem tudom, hogy a gépem, hogy viszonyulna egy ilyen játékhoz ezért nekem a lockolt 25-30 fps a kiindulási pontom amire már azt mondanám, hogy játszható.


Intel Core I5 9600T 2.8GHz (játékokban általában de néha felmegy 3 fölé is.)


Biostar H310MHP 3.0 Alaplap


10gb ram 2400 cl17 és 3400mhz G.skill cl16 ram modulok


Seasonic SS-S12 380W táp


Asus GeForce RTX 3060 8gb Ami gyengébb mint az alap 3060 a 12gbs!


LG 22LY330C Monitor



jan. 30. 15:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen.
jan. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Alapvetően elég de a ram nem biztos, hogy elég még ilyen kicsi beállításokon is alacsony fps számhoz a 8-10gb már elvileg komoly akadásokat tud okozni Hogwartsba. És nem minden játékban van különbség sajnos ram használatnál 4K Ultra RT és 768p Full Low DLSS mellett. De egyébként ha nem lenne kevés a ram akkor magasabb beállítás és felbontás mellett is menni 50+ fps-el. Így lenne képes kb menni ez 2060s RX 6600 az a 3060 8gb kb 5-8%-al gyorsabb ezektől ami még gond lehet szintén az a processzor az is csinálhat fps droppokat ilyen felbontáson mivel a hogwarts legacy néha nagyon kitudja procikat tekerni. Érdemes lenne 11-12 generációra váltani minimum majd. Talán a magasabb órajelek miatt még egy I7 8700 féle valami is jó lehet.

[link]

jan. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Első körben vennék egy 2x8GB memória kitet a mostani megoldás helyett.


Egyébként ennek a gépnek tudnia kellene futtatni élvezhetően, akár ennél szebb beállításokkal is.

Látom, hogy a tápegység teljesítménye egy korlát nálad, de egy i7-9700 szerintem még bele kellene férjen a keretbe, ami javítana a teljesítményeden - első sorban most szerintem a memória a limited.

jan. 31. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!