Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nézegettem egy tápegységet de...

Nézegettem egy tápegységet de nem tudo eldönteni hogy jó e az alaplapba. A tápegység Kolink Core ARGB 500W 12cm ATX az alaplap GIGABYTE A520M S2H. valaki megtudja mondani hogy ez a kombináció lehetséges e?

Figyelt kérdés
ok
jan. 30. 17:49
 1/7 A kérdező kommentje:
Meg az Akyga 600W ATX K-P3-600at is néztem. Valaki segítene melyik jó?
jan. 30. 17:52
 2/7 anonim ***** válasza:
44%

Értelmes tápokat is nézhetnél, nemde?


[link]

jan. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ryzen 5 5600g hez kéne
jan. 30. 18:15
 4/7 anonim ***** válasza:
71%

1. A #2-es hozzászóló által belinkelt, tesztek alapján készült lista szerint az Akyga tápjairól nem érhető el teszt, a Kolink Core szériája ellenjavallt.


2. Ha nem raksz a gépbe dedikált videokártyát, ahhoz bőven elegendő egy 350-400 W-os tápegység is.


Alsó hangon, újonnan például:

[link]

jan. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Elfogtam egy nem privát üzenetet:

"Az üzenet szövege:

szerinted jó a nBase N650 PRO Gamer 650W tápegység? ryzen 5 5600g a cpu és lesz gpu is de csak később"


Úgy látszik kedves kérdező(?) hogy nem olvastad el rendesen #4-es hozzászólásom.

Az nBase éppolyan noname, teszteletlen (lásd a #2-es hozzászóló remek, tesztek alapján készült listáját) gyártó, mint az Akyga.

Ez azért rossz, mert nem lehet tudni, hogy milyen belsővel rendelkezik, milyen védelmekkel van ellátva, így eléggé "lutri", hogy mit csinál a több százezres gépeddel.


Rosszabb esetben felrobban:

https://www.youtube.com/watch?v=oQ8YET63kTU

és magával viszi a drága gépedet is.


Éppen ezért a tápegységen nem szabad spórolni - az általad említett tápegységek meg - versenytársaikhoz képest - nagyon olcsóak.

jan. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 MGéza ***** válasza:
#5: Az az 55% igen kemény, XT/AT időkben volt ilyen hatásfok talán... :)
jan. 31. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 MGéza ***** válasza:

Szétkapták az Akygát, hát igen komoly. Faék egyszerű nyák, láthatóan le vannak spórolva a hűtőbordák, igazi olcsó vásáros, gagyi minőség.

https://www.youtube.com/watch?v=1jPAsNvjiqE&list=PLSaDKx_ugA..

jan. 31. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!