Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Asztali számítógépem alvó...

Asztali számítógépem alvó állapotból felébresztve, visszatér alvó módba. Hol keressem a hibát?

Figyelt kérdés
Valamelyik billentyű, egér gomb lenyomásával elindul rendesen. Egyre gyakrabban csinálja. Elég régi gép, kb.2010-ben készült. Táp, ram, Alaplap i elem? Mondjuk akkor a beállításokat is elfelejtené.
febr. 8. 08:40
 1/10 A kérdező kommentje:
Ismételt lenyomásával
febr. 8. 08:41
 2/10 anonim ***** válasza:
Milyen oprendszer? Fastboot engedélyezve?
febr. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Win 10.Alaplap Asus P8P67M. kerestem a a BIOS-ban a fasbootot, nem találtam. Évekig rendben működött, pár hónapja csinálja. Csak mezei felhasználó vagyok, nem profi. Az Ncore-nál nem seedelt vissza, nem frissült a seed idő (QBittorrent legfrissebb) azt javasolták, hogy kapcsoljam ki az alvás módot.

Talán valami elöregedet kondenzátor a tápban? (Corsair 600)

febr. 8. 09:38
 4/10 anonim ***** válasza:
Energiagazdálkodásnál az automatikus alvó módot kapcsold át 1 percről 1 órára.. 🙂
febr. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Úgy van ,akkor is ezt a hibát produkálja.
febr. 8. 14:25
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem lehet hogy valami programmal akarod altatni???

Az a hibás, nem veszi észre hogy már aludt, és újra bealtatja.

febr. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A fastboot, vagy gyorsindítás is az energiagazdálkodásnál van valahol, elvileg, ott próbáld meg, ha kikapcsolod megjavul-e.
febr. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Van WinSus. Lehet az csinálja? Meg Shutdown is. Általában az elsőt használom altatásra.
febr. 8. 15:47
 9/10 A kérdező kommentje:

6/8

Nagy vagy,köszönöm! :-)

Magam soha nem jöttem volna rá. Már próbaként, másik táp vásárlásán gondolkoztam. Ez egy régi sok éves verziójú WinSus volt. Lehet, nem is volt teljesen kompatibilis vele. Nem tudsz esetleg alternatívát helyette? A windowsban nekem macerás az altatást előkeresni.(win10)

febr. 11. 07:10
 10/10 anonim ***** válasza:

"windowsban .. macerás az altatást előkeresni"

Asztalon alt+F4, fel, enter..

febr. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!