Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi történhetett a videokártyám...

Mi történhetett a videokártyámmal?

Figyelt kérdés
Tegnap este egy régebbi Nvidia Geforce videokártyás számítógépben furán zúgott a videokártya ventilátora, olyan mint ha a fordulatszáma ingadozna egyszer maximumra emelte aztán rögtön vissza kb 20%-30% közöttire csökkentette. Aztán a gépnek fura égett szaga volt, így gyorsan kikapcsoltam és ki is húztam az áramból utána még büdösebb és égettebb szaga volt és az egész házat befedte. Mi történhetett vele? Túl nem melegedhetett, mert nem futtattam semmilyen programot a gépen és az esett előtt normálisan működött minden.

febr. 11. 20:29
 1/2 fukapapa27 ***** válasza:
Ha értesz hozzá akkor vedd ki a videokártyát és nézd meg van-e rajta égésiseb de szerintem csak a ventilátor dobta be a kulcsot, mert ha túl melegedett volna akkor simán újra indult volna géped!
febr. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egy biztos, ne próbáld meg újra beindítani, mert többet árt mint használ. Vedd ki a kártyát és multiméterrel alap méréseket tudsz végezni rajta, hogy valamelyik ág nem zárlatos-e. Ha igen, akkor az valószínűleg kuka, ha nem akkor talán még menthető, de ezt egyedül már nem tudod megcsinálni, szakemberhez kell vinned. De n biztos hogy megéri.
febr. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!