Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a különbség az eredeti...

Mi a különbség az eredeti Apple Pencil 1 és Tech-Protect Digital Stylus iPad érintőceruza között?

Figyelt kérdés

Annyit olvastam, hogy a Tech-Protect Digital Stylus iPad érintőceruza USB C-vel tölthető. Az Apple Pencil 1 ára 50.000 Ft, míg a Tech-Protect Digital Stylus iPad érintőceruza 10.000 Ft, mindkettő kompatibilis iPad 9-el, és mindkettőhöz két hegyet adnak.

Nekem nem rajzoláshoz vagy precíz szerkesztéshez kell, hanem általános használatra. Jelenleg egy egyszerű gumis érintő tollat használok, de ennél egy kicsit jobbat, illetve kényelmesebbet szeretnék.



febr. 21. 16:18
 1/1 anonim válasza:
Már nem emlékszem pontosan, de csak az Apple működött normálisan, amit előtte helyette vettem mert olcsóbb volt visszaküldtem.
febr. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!