Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik a jobb SSD?

Melyik a jobb SSD?

Figyelt kérdés
Lexar nq100 vagy Team Group Gx2

febr. 28. 20:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettőnek vannak jó termékei talán a Lexar jobb.
febr. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%

Mindkettő gagyi, nézzél normális SSD-t. Itt kinyítod az összefoglalót, és elolvasod: [link]


WD Green, Silicon Power, ADATA, ezekből vannak belépőszintű, olcsó SSD-k. Ha normális minőséget akarsz, akkor legalább Samsung EVO-t veszel.

febr. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
#2 Általában a Team Group és Lexar SSD-kröl jobbakat szoktam hallani mint a Silicon Powerről. De a silicon sem olyan hulladék. De szerintem kevésbé ismert márkák közül. A Patriot, Mushkin, Sk Hynix, Soldigim, Pny, Acer, Afox jobbak mondjuk Acer az nem éppen a kevésbé ismert kategória. De az Adata is jó pl.
febr. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A 2 esnek válaszolván az Adatára sok a panasz szeret hevülni.Egy régi laptopba lesz nem kivánok egy vagyont rákölteni.
febr. 29. 05:12
 5/8 anonim ***** válasza:

#4


Akkor vegyél egy WD greent, azok is jók.

febr. 29. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 P.O.C. ***** válasza:

HP laptopomba gyárilag Sk Hynix SSD van 3 éves, a kondíciója már csak 53%. Semmi extra, csak netezés, irodai használat. Napi 4-5 órát megy.

A Gamer gépembe, ami sokkal többet nyúztam mint ezt, 6 éves a Samsung SSD és még mindig 97% -os a kondíció.


Nem hülyeség azért márkásabb cuccokat venni.

febr. 29. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Érdemes pontosabb modell alapján körbenézni.


Lásd SK Hynix: [link]


Laptopba talán ez az egyik legjobb SSD a mai napig, csak sajnos itthon nem forgalmazzák hivatalosan :/ 22-24 fokig is simán lemegy, és azért nem mindegy egy vékony modellben, ahol bordát sem lehet tenni az SSD-re. Az én laptopomban az OEM változata van.

febr. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A Lexar 256 GB ős verzióját rendeltem meg.A régi Asusomba is cseréltettem a HDD SSD re az egy Samsungot kapott de annak az ára több mint duplája volt.
márc. 2. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!