Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet a baja a laptopnak?

Mi lehet a baja a laptopnak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy Toshiba L50-es laptopom aminek sajnos nem tudom mi baja lehet.

Amit tudni lehet: Töltőt bedugom, világít a Power LED. Bekapcsolom, felvillan a billentyűzet 1 másodpercre, közben a Power gomb világít és a Wifi LED is, de nem hallok sem zúgást, sem képet nem ad. Olyan mintha bekapcsolt volna, de mégsem. Csatlakoztattam HDMI-vel TV-re is, de úgy sincs kép. Ha hosszan tartva nyomom a Power gombot ugyanúgy kikapcsol, mint normális esetben. Én úgy gondolom, hogy proci vagy alaplap hiba lehet. Valakinek van bármi tipp, hátha lehet orvosolni a problémát?



márc. 3. 12:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Szereld szét, nézd meg, hogy minden rendesen csatlakozik-e.
márc. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Volt Toshibától nálam egy gép, amelyik proci problémás volt.

De egy szétszerelést megcsinálhatsz, megmozgathatsz minden csatlakozást, se áramtalanítva!!!

márc. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szét szereltem, minden a helyén van. Megmozgattam mindent amit lehetett, de ugyanez a jelenség.
márc. 3. 13:42
 4/5 anonim ***** válasza:
Próbáld a telepítést. Ha telepítés közben esetleg kidob, akkor hardveres.
márc. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 CspCsj ***** válasza:

Ha nincs kép, akkor szerintem az alaplapon lévő foglalatok sokszáz forrasztási pontjából 1-2 elengedett vagy elrepedt, esetleg valamelyik pici áramköri elem cserére szorul.

Gyakorlat és kellő szerszámok nélkül ezt szinte lehetetlen otthon megoldani.


Ha nincs szervizre pénz, akkor nézegess videókat, hátha lesz ötleted, pl.:

https://www.youtube.com/@DominikMuhelye/videos

https://www.youtube.com/@NorthridgeFix/videos

stb.

márc. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!