Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Adott egy hordozható DVD-leját...

Adott egy hordozható DVD-lejátszó, USB kimenettel. Rádugtam a gépre, de nem ismeri föl. Hogyan oldható meg, hogy külső lejátszóként működjön, és gépen is tudjam használni?

Figyelt kérdés

Márka: Alpha Thomson Digital

Modellszám: PD-768

Valamilyen kód, ami még rajta van: ATD111-090801

Az interneten semmit nem találtam róla.


márc. 5. 22:01
 1/7 anonim ***** válasza:
49%
Sehogy.
márc. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

1. Az az "USB kimenetnek" feltételezett aljzat USB-bemenet - gyanítom USB-pendrive csatlakoztatására való, nem számítógép csatlakoztatására (ugyanis mind a kettő master).


2. Ami kimenet van rajta az analóg, 3 RCA-s AV-kimenet. Ezt számítógépre maximum videodigitalizálón keresztül tudnád kötni.


3. Itt:

[link] [link]

olvasható a specifikációja.

márc. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Konkrétan pont van olyan digitalizálóm, úgyhogy megpróbálom
márc. 5. 22:26
 4/7 anonim ***** válasza:
Vegyél inkább egy külső usb-s dvd írót... hogy legyenek dvd-id amit bele tudsz rakni.. :)
márc. 6. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezen az USB arra való, hogy rádugj pendrive-or és arról nézz videót. Attól még hogy van egy csatlakozó akármin, és rá tudod vele kötni egy másik valamire, nem jelenti azt hogy működni fog (pl. hányszor olvasom hogy laptopot monitorként akarnak használni, mert a HDMI csatlakozóra rádugnak PC-t. Nem, az HDMI KImenet, nem BEmenet)
márc. 6. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Baze, rajottem, hogy van itthon egy leptop... :D
márc. 6. 08:32
 7/7 A kérdező kommentje:
dvd olvasóval... ugyhogy kerdes megoldva... :D
márc. 6. 08:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!