Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Néha kikapcsol magától a...

Néha kikapcsol magától a laptopom, és csak később lehet visszakapcsolni, hallok 1 kattanást és kikapcsol! Nagyon bosszantó! Miért?

Figyelt kérdés
TOSHIBA Satelite A200-1N7 laptop, 2.5 éves, most cseréltek benne alaplapot, integrált videókártyával és invertert, de pont olyat amilyen benne volt, 1 hónapot vártam Rá, alkatrészek Japánból, zsír újak, és szakszervízben szerelték be! őőő ... :) Belecsapott a villám, így a biztosító kifizette. ;) De, miért kapcsol ki néha?? Nem csinált még ilyet! 2 hete javították, és már harmadjára kapcsol ki, olyan 5 órás használat után!! :S Miért??
2010. okt. 25. 20:06
 1/6 anonim ***** válasza:
ha kattan, az azt jelenti, hogy leoldott a hővédelme. Ki kellene takarítani a rendszerhűtőt, vagy nem ártana, ha nem pokrócon használnád (csak tipp), és tudna szellőzni.
2010. okt. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az lesz az... nekem a régi laptopon gyér hűtés volt (régi laptop volt), a CoD2 elfutott ugyan rajta, de erőltette magát keményen. Aztán besokallt sokszor, nekem is volt egy kattanás és R.I.P. De nekem olyankor forró volt a gép oldala. Vettem állványt hozzá, hogy jobban bejusson a levegő, az nem sokat segített. Majd vettem hozzá ilyen kis padot, amin voltak plusz hűtők, rátetted a laptop-ot a padra és akkor fújták be a levegőt. Kvázi külső hűtő!


A kikapcsolások megszűntek, bár 2 hónap múlva meghalt végleg, valószínűleg eddigre totál kicsinálta a CoD... XD

2010. okt. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Annyit még azért szeretnék hozzátenni, hogy Vista az op. rendszer, de szülinapomra kaptam a laptopot, nem panaszkodhattam, és jogtiszta mert tele van vinnyettázva és hologrammos záró szalagok, szóval a lényeg az, hogy tudom, hogy a Vistának izmos gép kell, mert a gyengusz összeomlik alatta, de ez a laptop elég izmos, nem is lassította le "még" a Vista, szerintem ilyen erölködés nem játszhat szerepet, de visszaviszem a szakszervízbe, hogy ki takarították -e sűrített levegővel és meg zsírozták -e a ventillátorokat ... De, akkor csak ennyi a baja szerencsére? Gyenge a hűtés? :S ... Ennyit akkor a Japán csúcstechnológiáról! :(
2010. okt. 25. 20:49
 4/6 anonim ***** válasza:
Kérdező: nekem L30-as toshibám van, éjjel nappal megy, de még sosem kapcsolt ki csak úgy magától. Az akkumulátora tropa, a hűtőventit már egyszer cserélni kellet a 4 év alatt, de mentségére legyen mondva, több, mint 23 órát megy naponta. Ezt übereld egy acer, vagy akármilyen noname laptoppal.
2010. okt. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Uccsó, refl.: Ha nem szóltál volna, bölcsebb maradtál volna! :D ( Olvasd el a kérdést! ) :)
2010. okt. 26. 16:20
 6/6 anonim ***** válasza:
"De, akkor csak ennyi a baja szerencsére? Gyenge a hűtés? :S ... Ennyit akkor a Japán csúcstechnológiáról! :(" Baromira bölcs vagyok. Kár, hogy laptopok szervizelésével is foglalkozom.
2010. okt. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!