Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Minimum milyen sebeségű...

Minimum milyen sebeségű pendrivot érdemes venni ha 50-60 gigás filmeket szeretnék rá másolni?

Figyelt kérdés
márc. 12. 23:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
56%
Bármelyik USB2 pen is elegendő a lejátszáshoz. A rámásolás pedig csak a türelmedtől függ.
márc. 13. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
31%
Sebességtől független. Ha egyszer rámásoltad a leglassabbról is le fogod játszani.
márc. 13. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
82%

Én azért szeretem, ha gyorsan megvan az átmásolás.

Akkor nvme alapú külső ssd-re mennék rá, figyelve, hogy bírja a konstans írást. Ha 1000MB/s felett van, akkor az már jó. Nyilván ehhez a letöltés helyén is olyan nvme-nek kell lennie, ami bírja a konstans olvasást. Ha hdd-re megy a letöltés alapból, akkor ott 200 MB/s körül kimaxolódsz, így pendrive-ból is elég egy kevésbé komoly


Adatlapon pedig soha sehol nincs feltüntetve az ilyen nagy fájlok másolása közbeni sebesség. Ezt csak tesztekből tudod meg.

márc. 13. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

pl.:

Olvasási sebesség: 150 MB/s

[link]


Olvasási sebesség: 420 MB/s

Írási sebesség: 380 MB/s

[link]

márc. 13. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
36%

Azért az usb2-es pendrive türelemre tanít, amikor 2-3MB/s-el felmásolsz rá egy 50GB-s filmet 🤣

Az cirka 4-5 óra!

Láttam 256GB-os "jóárasat" ilyenből, de megtölteni egy nap!

USB-s HDD 150MB/s körül szokott íródni, az 6-7perc/film de ki, hogy szereti. 😉

márc. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
64%
Ennek a kérdésnek így nincs sok értelme. Ha a lejátszás a kérdés, lényegtelen, hisz az olvasási sebessége van akkora a leglassabbaknak is, hogy 4K videót is lejátsza. Ha írásis sebesség a kérdés, azt te tudod hogy mennyit akarsz rá várni.
márc. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
75%

#6

Nem a lejátszásról szól a kérdés. - "50-60 gigás filmeket szeretnék rá másolni?"

márc. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%

Én külső merevlemezt használok erre a célra.

Az Orico külső ház néhány ezres volt, 500 gbos laptopmerevlemezem pedig volt elfekvőben, ami egy törött bolhapiacos laptopból származik.

márc. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Pendrivot szeretnék mert 20k korul van 500 gigas es a merete miatt praktikusabb mint egy külső ssd.

Nyilván a lejátszást nem befolyásolja a sebesség az írási sebességre gondoltam

márc. 13. 14:30
 10/15 anonim ***** válasza:
37%

#7 Idézem magamat: "Ha írási sebesség a kérdés, azt te tudod hogy mennyit akarsz rá várni."

Csigalassú pendrive-ot is lehet használni amire 2 óra alatt írja ki a filmet.

márc. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!