Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen laptopra érdemes...

Milyen laptopra érdemes beruházni?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Szeretnék laptopot vásárolni(használtban gondolkodtam) elsődleges cél tanulás lenne így Word,Excel stb probléma mentesen tudjon rajta futni nemsokára elkezdenék egy fotós tanfolyamot is fotófeldolgozásra,szerkeztésre is használnám.

Jelenleg van egy régi laptopom de elég gyenge szeretnék beruházni egy jobb minőségre viszont akkora a kínálat,hogy teljesen elvesztem.


Amit rá tudok szánni az max 120ezer forint.


Segítséget előre is köszönöm :)



márc. 16. 10:58
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
Felújított üzleti laptopot nézz ebben az árkategóriában. Jobbak mint az újonnan ennyiért kapható vackok, amikben gyengébb processzor van mint egy 5 éves üzletiben.
márc. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
57%

Intel 8.generációs vagy feletti proci legyen vagy pedig AMD Ryzen proci.


Új, op.rendszer nélkül.

[link]


Használt.

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

márc. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
57%
márc. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ahogy #2 is írta a lényeg elsősorban az, hogy 8.gen Intel felett legyél prociban. Vagy Ryzen procis legyen. Ezeknek már van Win.11 támogatása, tehát hosszú távon életképes marad még.
márc. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz jövőre megint laptopot venni akkor olyat vegyél amit #2 #3 #4 írt mert jövő ősszel lejár a Win.10 támogatottsága.
márc. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szuperek vagyok köszönöm a segítséget :)
márc. 16. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!