Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Laptopot hogy lehet ágybol...

Laptopot hogy lehet ágybol haszálni egérel kényelmesen?

Figyelt kérdés
Borzalmas böngészni és görgetni toucpadal meg a nyilakal ti hogy használjátok ágybol az egeret?
márc. 17. 22:52
 1/6 Szikszai.B ***** válasza:
100%
Hogy hogy hogyan? Odateszem magam mellé az egeret, és használom.
márc. 18. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mindenképp ha ágyban használod a laptopot egy hűtőt alája ajánlok, hogy szerezz be a hűtés végett. Én személy szerint egy nagyobb könyvet teszek magam mellé amire rácsapom az egérpadot és mehet a gamelés.
márc. 18. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én ölembe szoktam rakni a gépet, és úgy. Az egér meg megy a lepedő/takarón simán. Vezetékes és nélküli is.


Amúgy vannak ilyen ágytálcák, az se lehet rossz. De nekem nem sokáig volt laptopom, így tapasztalatom már nincs ilyenekkel.

[link]

Ilyesmi. És akkor nem az öledben melegszik a gép, nem nyomja a pocikádat, ilyesmik.

márc. 18. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Es nektek az ágyon rendesen érzekel az eger?
márc. 18. 12:00
 5/6 anonim ***** válasza:
Én az ölembe teszem a laptopot, mellettem meg egy egérpaddal közel azonos méretű könyvön pihen az egérpad és azon egerezek.
márc. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Szikszai.B ***** válasza:

"Es nektek az ágyon rendesen érzekel az eger?"


Nyilván nem úgy érzékel, ahogy asztalon. Erre a megoldás, hogy teszel az ágyra egy keményfedeles könyvet, arra pedig az egérpadot...

márc. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!