Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi ez a 12vhpwr és hogyan...

Mi ez a 12vhpwr és hogyan működik?

Figyelt kérdés

Egy új táp mellé kapok ilyet? Pl. egy rm1000x shift-et néztem, ez jó szerintetek?


Szeretnék egy új pct rtx 4000-es kártyával és láttam hogy ehhez ilyen speciális táp kell


Első pc lesz amit magamnak veszek


Az egész ha valakit érdekel: [link]

Monitor: asus tuf gaming vg27aqm1a (nem L-es)


Kell még valamire figyelni?


Nem én fogom összerakni.



ápr. 12. 15:26
 1/4 anonim ***** válasza:
40%
Hajrá: [link]
ápr. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Csak az ATX 3.0 vagy PCI-e 5.0 jelzésű tápokhoz jár. Illetve már módosítottak rajta kicsit, szóval más lett a neve


Ha jól néztem utána, akkor

12V-2x6

Lényegében ugyanaz, csak apróbb biztonsági módosítás

[link]


Nem kell speciális táp. Használhatod a videokártyához kapott átalakítót is. Bár tény, hogy átalakító nélkül esztétikusabb... főleg ha új gép, akkor nyilván érdemes az új szabványos tápot hozzá.

[link]

ápr. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
33%

Amúgy a kinézetted így elsőre feleslegesen nagy gáp. Ha esetleg tervben van egy RTX 5090, akkor érdemes 1000W körül.

Ez a 4080 Super elvan egy tier A 650W-tal is.

ápr. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
100%

#3 hat azert 750 es nem arthat

aztan ha van kerete es jobbat akar (tapot) van mas vga is ami tobbet fogyaszt nem csak olyan ami le sincs gyartva meg


(vga+cpu ra ha 550et szamolunk, igy tobbire 100 - es barmi egyebre - nem tul sok mozgaster)


TDP 320 W

Suggested PSU 700 W (Nvidia)

Power Connectors 1x 16-pin

Recommended PSU 850W (Gigabyte)

ápr. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!