Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egyik pillanatról a másikra,...

Xowy kérdése:

Egyik pillanatról a másikra, nagyon elkezd mennyi a ventillátorok. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Van egy gamer laptopom. Alapjában nem hangos, egész nap elvan csendben pedig játszok rajta, akkor is csendbe marad. Viszont vannak időszakok, amikor egyszer ugy beindulnak a ventik, hogy nem lehet megmaradni a gép mellett olyan hangos. Ha kikapcsolom, aztn ujra be, akkor megint halk. Processzor hőfokot figyeltem az teljesen normális. Tisztitva, pasztázva is volt. Kivülről érintve se meleg a laptop, se oldala se alja. Egy Asus Tuf gaming laptopról van szó. Valakinek valami javaslat?

ápr. 14. 12:18
 1/3 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
37%

bios frissites van e erdemes megnezni


asus oldalan pontosan kikeresed laptopod tipusat es ott letolteseknel support / tamogatasoknal


illetve ha van fent valami asus program lehet az is kepes ellenorizni es azon keresztul megnezni


kiakadas oka mar rosszabb (ha frissites nem oldja meg, netan windows frissites is kellhet) hiszen lehet valami alaplapi hibaja ahoz meg gari, szerviz kell

ápr. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
37%

ujrapasztazaskor is tortenhetett valami

erdemes lehet ujrarakni hutot ra es ventiket ujradugni


lehet valami nem lett tokeletes

jo esetben

ápr. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Érdekes, eddig nekem is csak az egykori asus tuf fx505du csinálta ezt, de én eladtam inkább. Még egyszer biztos hogy rog strix vagy legion alá nem adok!
ápr. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!