Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Elég lenne egy átalakító a...

Elég lenne egy átalakító a tv-hez amin nics HDMI 2.1 kimenet az XBOX SERIES S-hez vagy új TV kellene?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szeretnék kérni egy ki segítséget. A barátomnak vettem egy XBOX SERIES S-t. Na de viszont megrendelés után tájékozódtam csak buta módon. Láttam a TheVR oldalán egy videóban, hogy ők új tv-t vettek aminek van 2.1 HDMI kimenete, mivel azzal lehet csak aktiválni a 4k 120hrz-t (remélem jól írom) az xbox-on. Na most a mi TV-nek nincs ilyenje sajnos, utána néztem. Esetleg megoldja a problémám egy átalakító?


TV típusa: 55UN70003LA


Köszönöm előre is a segítséget!


Üdv.:

Zsófi :)


(UI.: Nem értek annyira ezekhez az elektronikai dolgokhoz, szóval ha valami nem érthető nektek megpróbálom másképp leírni! :D)



#Xbox #hardver #HDMI 2.1 #Xbox Series S #HDMI 2.1 átalakító
ápr. 18. 09:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Azon aggódsz hogy 4K 120Hz helyett csak 4K 60Hz lesz..?

Na bumm. Észre se veszi.

ápr. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

De van HDMI bemenete a TV-nek, igaz nem 2.1, de az alakja vissza fele kompatibilis. Szóval csak kösd össze és használható és nem kell átalakító.


Amúgy a játékok nem futnak 4K 120Hz-en. Igaz nekem PS5 van, de ő se produkál 4K 120Hz-et. Szóval veszteni nem fogtok.

ápr. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha van régebbi szabványú HDMI a tévén nem lesz baj, lesz kép, max nem 4K 120Hz. De mutass nekem egy játékot ami képes 4K-ban stabil 120 fpsre... Naugye. Nem lesz semmi baj, ha megjön kösd be a meglévő tévére és jó szórakozást!
ápr. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
A TV 60Hz-es, semmilyen átalakítóval nem fog 120Hz-et tudni. Az Xbox-hoz adnak HDMI kábelt, összedugod és kész működni fog. Ha a barátoddal multizni szeretnél, egy másik kontrollernek nagyobb hasznát veszitek. 😉 Ezen a TV-n is marha jól el lehet játszogatni.
ápr. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
A series S egy gyenge gép. Jó neki a sima hdmi is. Semmit nem lehet nyerni a 120 hz-cel
ápr. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Így jár az aki nem hajlandó 1 milliót költeni egy TVre.. :P
ápr. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Két okból sem lesz meg a 4K felbontás 120Hz-es képfrissítés, 1; ha nincs a TV-n HDMI 2.1 akkor a TV nem támogatja a 4K 120Hz-et, 2; Nekem is XBOX Series S van, az XBOX Series S-hez nem adnak HDMI 2.1-es kábelt mert nem támogatja natívan a 4K felbontást az XBOX Series S. Adnak HDMI kábelt hozzá, de az FHD és QHD 60 - 120 Hz-het elég.
ápr. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
1/7-re válaszolva: Neki ez nagyon "érzékeny téma" :D
ápr. 19. 07:55
 9/14 A kérdező kommentje:
2.-ra válaszolva: Köszönöm a segítséget! :)
ápr. 19. 08:20
 10/14 A kérdező kommentje:
3.-ra válaszolva: Régebbi van, 2 is a TV-n. Köszönjük az meglesz :D
ápr. 19. 08:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!